Slovenija
7585 ogledov

Hude nepravilnosti pri delu slovenskih kriminalistov, šefi na policiji pa nič

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 17:36 24.april 2019.

    Nič novega ! Zapišite kdaj bo tega konec . To je tipična policijska država .

  • borut08 19:42 24.april 2019.

    Iz svojih izkusenj lahko povem,da sem zelel podati kazensko ovadbo na PU.Celje jo niso hoteli sprejeti in sele po pritozbi na MNZ.so jo morali in ko sem bil na senatu na PU.Celje,da se stvar razisce je bilo ze vnaprej odloceno,da ...prikaži več policist nebo kriv in so verjeli kar so hoteli,da ne govorim kako je pooblascenec za pritozbe hotel zascititi policista ces,da nevedo kdo me je obravnaval in je trajajo,kar nekaj casa oz.so mislili,da bom odnehal,da so policista nasli pa ceprav so zabelezili uro,datum.

  • ode 19:02 24.april 2019.

    Ali morda delajo to namerno, da so potem zločinci oproščeni in da potem lahko tožijo državo za visoke odškodnine, ki si jo razdelijo? Mogoče! Nekdo bi moral raziskati tudi v tej smeri.

  • iztok32 21:42 24.april 2019.

    Vazno de znajo stavkat......

  • borut08 19:29 24.april 2019.

    Policija je kriminalna zdruzba,ki vse pocne dobro nacrtovano in raznim Kanglerjem,Jankovicem pomaga da primer pade in istocasno nas drugace mislece in glasne ustrahuje z pomocjo somisljenikov,izsiljuje,psihicno unicuje cele druzine in tako policija opravlja delo za kriminalce oz.lopovske elite in jim ...prikaži več drzi stango zato policija nikakor ni del resitev ampak del problema in stroj za ustrahovanje in zagotovilo za obstojece mafijske drzave.

  • mph 23:10 24.april 2019.

    Verjamem, da je ogromno poštenih, vendar pa se imam občutek krog teh vedno bolj oža in drugih širi.

  • maresem 06:38 25.april 2019.

    Kriminalist - kriminalec. Isto sranje, drugo pakovanje. Večina prepotentnih nesposobnežev s komunajzarskim pedirejem.

  • jakec42 09:55 25.april 2019.

    Verjetno ne poznajo zakonov ,pa se gredo šerife.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.