Slovenija
49161 ogledov

Hudourniki ponoči besneli, množična evakuacija v Termah Čatež

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hasan 09:32 05.avgust 2023.

    Holob se samo slika in daje lažne obljube. Žalostno

  • RAJKO 09:55 05.avgust 2023.

    Golob se je v času poplav odrekel sredstvom EU za protipoplavno zaščito. Golob bo sedaj odplačal vse iz svojega žepa saj je preko Genijai n Bosne nabral okoli 400 000 000 eur ne bo problema.

  • Tara_S 10:13 05.avgust 2023.

    Golob obišče starejši par, ki jima je plaz poškodoval hišo. Iz hiše se začasno selita v kontejner. Golob: To je tako, kot da gresta v hotel na počitnice! Golobovi nasveti

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 07:02 05.avgust 2023.

    https://moja-dolenjska.si/vlada-se-je-odrekla-evropskemu-denarju-za-resevanje-poplavne-ogrozenosti/

  • Kmodri 08:19 05.avgust 2023.

    Bo treba počistiti struge hudournikov in urediti odvodnjavanje! Formula prehod na želeno energijo in moralno stokanje kako smo krvi za podnebne spremembe nas ne bo odrešili!

  • BenX 09:18 05.avgust 2023.

    "Množična evakuacija v Termah Čatež", 35 slik a nobena iz term Čatež! Svašta...

  • becar 09:23 05.avgust 2023.

    Vsak novinar z moralo bi moral it zdaj v Bruselj in vprašat Ursolo ali bomo dobili toliko milijard za obnovo kot Ukrajina za uničenje!

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:04 05.avgust 2023.

    Pri nas je velik problem,ko zapade veliko dežja ni nobenega obvoza.A bi lahko te “vrhunske“ strokovnjake peljali malo na izlet v nemčijo,da vidijo kako se tam naredi obvoz v pol ure

    • Toma 10:31 05.avgust 2023.

      Kolikor sem imel čast koristiti te famozne nemške AC, sem se praktično vsral ko sem pri Munchenu zapeljal v poplavljeni del ceste. Nikjer nobenega opozorila! Dojče uberkurac!

  • kuglvinkl 10:19 05.avgust 2023.

    Upam, da je država poskrbela za begunce kateri prihajajo preko hrvaške meje, da ne bo kakšne nesreče.

    • Toma 10:29 05.avgust 2023.

      Sava jih bo lepo odplaknila v smeri od koder so prišli- Tako da se ne sekiraj ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.