Avto
1602 ogledov

Imam vrhunske pnevmatike, zakaj nisem zadovoljen?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 07:06 24.november 2016.

    Gume se izbere izključno po tablici testov ADAC-a. Najprej doloćite kakšna lastnost gume je za vas prednostna in ko določite , zberete tisto z 4* za vaše prednosti in 3* za preostalo lastnost. Pri tem marka gume sploh ni važna ...prikaži veča . Če pa samo sežete po uveljavljeni znamki , boste plačali 20-30% dražje kot če bi imeli gor enakovredne " slabše znamke" Letos je bil Michelin grozota na testih , cena je bila pa kot da je najboljša. Jaz npr. po dežju vozim s polovično hitrostjo , kakor po suhi in za mene zadostujejo 3* za dež , za suho 4, za obrabo 3-4* , za porabo nafte 3* in glasnost 4*. Gor so bile pa , ko sem ga kupil , nove gume za električne avtomobile . Čist v redu so tud za motorna vozila !

  • draman 17:51 23.november 2016.

    Ni vse statistika,ker so tudi lobiji (denar) vmešani pri testih.Pa lahko še tolk trdijo da ne,tko kot ja wv vplival na izbor avto leta v Nemčiji. Many tolk .................Lahko povem iz lastnih izkušenj ,da so nekatere cenejše gume dosti ...prikaži več boljše v snegu kot dražje,pa čeprav so dražje kotirale na lestvici testov zelo visoko kar se snega tiče. V glavnem tudi tu je NATEG z testi.

  • crniovcar 06:56 24.november 2016.

    še na nobenem testu gum nisem zasledil firme unyrojal ali pa nocian.a so to sploh dobre gume?

  • Žurnalček 07:08 24.november 2016.

    Jaz brez testa ne kupujem . Če gume ni na testu , je isto kot da je niso naredili.

  • Harrison 08:17 24.november 2016.

    Zato pa je potrebno pogledati več testov, ki so med seboj neodvisni. Takrat lahko dobiš dokaj realno oceno. Pa tudi to ni za priseči.

  • draman 15:57 24.november 2016.

    Žurnalček tu si brcnil v temo ,ker mam prav take gume ki na testih sicer so omenjene a jih niso testirali,naum govoru zakaj. Pa sem jaz in še nekaj mojih kolegov zelo zadovoljni z njimi. Vozimo pa se z njimi ...prikaži več po ovinkasti cesti,5 km hiba gor in dol v snežnih razmerah je ne zamenjam za nobeno drugo. Tud Conti se lahk skrije,pa je zadnje 3 leta na prvem mestu,LE ZAKAJ?

  • Simon Majer 20:37 26.november 2016.

    Nokkian je ena najboljsih gum na svetu in je seveda se posebej narejena za Skandinavijo proizvajalci pa so Finci. Te gume so drazje kot Michelin na severu

  • MihaMB 22:40 23.november 2016.

    Ne vem od kod to novinarju? Najdražje so praviloma tudi najboljše. Seveda pa je trajnost odvisna od uporabe: hitrosti, vrste cest, tlaka v pnevmatikah...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.