Slovenija
2500 ogledov

Imenovanje veleposlanikov: sodelavci Tanje Fajon in mož ministrice

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 13:49 23.februar 2024.

    Politični nepotizem, da se ti bruha. Isti so: SD in SDS , pa tudi ostali koritarji. Zardi njih in njihovega načina delovanja mi, navadni ljudje slabo živimo...pa ne mi zdele se ven metat, da kdo živi super dobro. Smo en ...prikaži več slab nižji srednji sloj, ki trepeta za svoje plačice. Krivi so politiki...kar vsi - razlik ni.

  • Facja 13:53 23.februar 2024.

    Konkretno za Tanjo Fajon: pri njej se vidi kako škodljiva je lahko ženska. Uničla je SD (to je sicer njihova notranja stvar, uničila je slovensko zunanjo politiko, uničila je podobo žensk v politiki. Noben dec ne more biti tako slab, ...prikaži več razen seveda pedofilskih crkvenjakov.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:37 23.februar 2024.

    Če imaš povsod nameščene "svoje" je veliko lažje krasti!! Seveda pa se lahko zgodi,da se "žrtvovanje svojega" spremeni v nočno moro to lahko lepo vidimo v Dominikinem primeru v katerem so jo vodilni SD žrtvovali ,da bi zaklrili kakšni lopovi so!!

    • Ender3 13:53 23.februar 2024.

      Pa ne, da je @omega_v6 postal zagovornik Pipanove. Podobno kot se je dogajalo z Bobnarjevo..Najprej ste jo diskreditirali celo interpeliranli potem pa jo nenadoma vzeli v bran. Temu sektaši pravijo kredibilnost ..

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 21:00 23.februar 2024.

      Ender3 Imaš prav včasih smo malo prehitri!! Ko pa izveš kaj se je dogajalo v ozadju pa lahko odločitev spremeniš!! Zelo moteče pa je,da kljub razjasnitvi ozadja noben ne bo odgovarjal!! Naša tožilstva in sodišča so ZANIČ!!

  • Ender3 14:13 23.februar 2024.

    Fajonovo bi morala lastna stranka interpelirat. Vedno mi je delovala kot politična barbika, ki se jo hitro naveličaš gledat in poslušat..

  • PasjaProcesija 11:27 23.februar 2024.

    Na Zahodni breg lahko pošlje Matjaža Nemca. Včeraj je na Tarči govoril štirikrat, od tega se je trikrat hvalil. Šlo je nekako tako: 1. Na naša ravnanja v Varnostnem svetu smo lahko ponosni. 2. Veljam za bolj vidnega evropskega poslanca. ...prikaži več Nekateri me opredeljujejo med prvih pet, ki se bori za humanost. 3. Tako jaz kot naša država je tukaj najbolj progresivna... Naj zvezda Bruslja del kalorij, ki jih nameni za samohvalo, preusmeri v končanje spopadov. Nobelova nagrada za mir mu ne uide.

    • Grof 13:02 23.februar 2024.

      Matjaž Nemec samovšečni gobcač, teater absurda pa je da so taki nezaposljivi kadri, poslaci in ministri, halo, Nemec, Miroslal Gregorič, Novakova, jecljajoči Rajh, Dejan Židan, politični muzgovec, mladinec Žaubi, gostilniški povezalec svobode, pa kje je Golob našel v Sloveniji te mangupe, ,,,,,

    • PasjaProcesija 13:11 23.februar 2024.

      Za Erikino bolniško se govori, da je od tvojega prijatelja Franja Trčka prejšnji teden nekaj staknila kar preko kamere, ker...

    • PasjaProcesija 13:19 23.februar 2024.

      Že ime pove, da večerna šola obratuje samo zvečer. Ker dela s polovičnim delovnim časom, se potem za isto količino znanja pričakuje dvojen vložen čas. 2x18= 36, kot nadarjen pa je Matjaž eno leto preskočil.

    • Ender3 13:47 23.februar 2024.

      Je kdo Nemca primerjal z Zverom..Slednji je neštetokrat v Bruslju udrihal čez lastno državo. Je posranec stranke, ki ne vodi politiko države..To so ljudje, ki nam pljuvajo v obraz hvalijo pa se, da so najbolj državotvorni..

    • Plavi-mil 12:35 24.februar 2024.

      Zver je za vas levičarje profesor.

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:38 23.februar 2024.

    Mislim, da zunanji ministrici ne moremo in ne smemo zaupati. V zadnjem času se je pokazala zaupanja nevredna. Le zakaj se ji je tako mudilo v zvezi z odhodom ministrice Pipanove??? Bi lahko odkrila preveč debelo plast masla tudi na njeni glavi????

  • Plavi-mil 12:33 24.februar 2024.

    Ladja se potaplja, podgane bežijo.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:14 23.februar 2024.

    Odločitev je padla, zame volitev in referendumov ni več, ker me boli kurac kdo bo še kradel to državo! Zarad mene jo lahko vodijo pofukani židki in natanjahu!!

  • bobubob 11:46 23.februar 2024.

    Nekam jih je pa treba spraviti, da bo tule spet prostor za nove obraze. Za mladiče obstoječe levodesne kamarile.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.