Pod streho /pod-streho/nepremicnine
177199 ogledov

Inšpektorji nad lastnike hiš in parcel, izrekajo visoke globe

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Francs 18:43 18.december 2023.

    A bodo šli tud v Ciganska naselja ? Tam bi bilo kaj za popisati pa proračun bi se nafilal ....

    • Lion0077 18:52 18.december 2023.

      Ne, ne, ker vsa Ciganska naselja imajo obvoznice po katerih je inšpektorji vozijo in dobermane preh hišam. Mimo naših hiš, se pa vozijo tik pod oknom..

    • vojko19 21:03 18.december 2023.

      Nimajo jajc, upajo si samo k majhnim slovenčkom.

  • vojko19 17:35 18.december 2023.

    Lojs imaš prav pri vseh zaposlenih to lahko uredijo oni, saj imajo vse preslikano. In gospode inšpektorji prav za prav njihovi nadrejeni naj pometejo pred svojim pragom. Prvo naj oglobijo tiste, ki so dovolili graditi na poplavnih področjih

  • sandi76 19:32 18.december 2023.

    Očitno vlada resno misli z uvedbo davkov na nepremičnine. Najprej urejanje evidenc, nato pa udri po tistemu, ki je še kaj ustvaril, da bo denar za bele ovratnike , sodnike, šolnike in ostale , ki lahko stavkajo točno takrat in ...prikaži več tolikokrat, kot jim paše. Me zanima, kako bodo evidentirali vse črne gradnje in kako bodo obdavčene vse cerkvene nepremičnine ?

    • lojs 19:47 18.december 2023.

      zokijeva mafija in podobne bande komaj čakajo, da začnejo plačevat davke

  • lojs 17:48 18.december 2023.

    ko smo domači pred leti urejali parcelo in mejnike, se je pokazalo, da bi mejnik moral postavt nekje skorj sredi javne poti oz. asflatirane ceste v lasti občine... ko sem se oglasil na občini, mi je pristojni možakar začudeno vprašal: ...prikaži več "pa kaj bi vi rad, po občini imamo najmanj 50km takih neurejenih cest, a zdej bomo pa ravno vas reševal ... kdo bo to plačal?" ... in potem mi nek sralec tukaj soli pamet kaj vse bi mi morali urejat... jebem tako državo in občino in vse te parazite lene in nesposob

  • lojs 15:28 18.december 2023.

    ne razumem kaj bi lahko bilo vpisano v kataster ali pa ne ... vse ali nič ... to je samo še ena anomalije teh indulentnih, pasivnih in arogantnih voditeljev ministerstev, ki bi za vsako zadevo, ki se jim porodi na ...prikaži več pamet, kaznovali folk ... pička vam materina, oblast, vsak meter je v nekje v tej vukojebini in zato tudi v katastru in gisu in na geodetski in ne vem kje še ... začnite delat lenuhi nepotrebni, govno od govno, z holobom na čelu

    • Jernej65 16:11 18.december 2023.

      Če imamo nekateri lahko vse porihtano in za to plačujemo dajatve, naj imajo tudi drugi. Vsa leta se je preveč gledalo skozi prste, črnih gradenj pa ogromno. Hrvatje so pri tem daleč pred nami, vikendice ob obali padajo kot domine. Red mora biti.

    • lojs 16:23 18.december 2023.

      kaj mi ti tukaj bluziš, spet en serator? ... za bajto znajo odret vse prispevke na priključke, potem še davek od občine za stavbno zemljišče in še kaj ... a glej hudiča, slovenčki dejmo vas malo ožet, še v kataster ...prikaži več je treba vpisat ... ne, moja bajta se nahaja na luni, pa se jebite in še ti idiot z njimi

    • Jernej65 16:26 18.december 2023.

      A si ti normalen. Mislim da živimo v Evropi in ne v neki vukojebini. Če nimaš pošlihtano, ti naj kar nabijejo kazen, zaslužiš si jo.

    • lojs 16:37 18.december 2023.

      ne, mi živimo na selu, ki se imenuje VUKOJEBINA ... in to je seveda v eu , se pravi selo enih poslušnih glupih pudelčkov, ki jim eu vsake toliko časa naredi kakšno cesto, zato ker pridno plačujemo davke ... no ...prikaži več mojster kdo je zadnji urejal kataster in meje? avstroogrska in marija terezija, potem pa naši partizančki kar se jim je sploh dalo ... ne me jebat

    • Jernej65 16:41 18.december 2023.

      Eni smo si to uredili, drugi si pač niste. Država vam je dovolj dolgo dajala potuho in ne jamraj sedaj.

    • lojs 16:48 18.december 2023.

      kaj mamo mi za urejat? ... vem za primer nekega stanovanja v nekem bloku na jesenicah, ki se je večkrat prodal, dokler niso prišli novi lastniki in pri prvem kupcu od države iskali pogodbo o prodaji ... država je ta ...prikaži več blok naredili in bila lastnik in zakaj bi moral potem prvi kupec ali ne vem kateri urejat zadeve ... v tem bloku je nekaj deset strank in za bivanje je bilo potrebno uporabno dovoljenje, ampak v kataster ga nihče ni vpisal ... ne me jebat!

    • lojs 16:51 18.december 2023.

      v tej vukojebini imamo cel kup nekih pisarn in tudi tipkaric in cel kup enih kompov, ki jih vsako leto odvržejo (namesto, da bi jih podarili) in imamo cel kup printerjev in cel kup fasciklov in cel kup papirjev in ...prikaži več na stotine evidenc in vsak državljan bi moral pri vsej tej golazni še vse sam urejat ...HALO! ... konec debate, ker si zaplankan bebo, žal

    • Jernej65 16:55 18.december 2023.

      Stanovanja, ki ga omenjaš jaz ne bi kupil. če nima urejenih vseh papirjev. Slej ko prej si bodo vsi morali urediti papirje, drugače nepremičnine ne bo mogoče več prodati. Jamranje ti ne bo pomagalo.

    • lojs 17:07 18.december 2023.

      ma dej, samo ne bit pameten, prej al slej boš plačal za neko neumnost "ker pač nisi vedel", te bodo olupl ko banano, za čas posla ... in prav nič ni urejeno, sploh pa je nemogoče biti na tekočem, danes je tako, jutri ...

    • Jernej65 01:11 19.december 2023.

      lojs, ne nakladaj. Vas je kar nekaj takih, ki non stop jamrate čez nekoga. Sebe poglej in delaj na sebi. Bolj boš proti vetru scal, bolj boš poscan in sam si boš kriv.

  • bojan88 07:09 19.december 2023.

    Ruska dača je prva na seznamu...

  • janez046 19:33 18.december 2023.

    Prišla bo ptičja gripa in .....adijo golobi,pa bo spet po starem....

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:12 19.december 2023.

    Če si njihov,ne boš plačal nič,ostali pa dvojno

  • Stane Adamič 08:47 19.december 2023.

    Presvetli Golob je zahteval, ,da se umaknejo komentarji po njegova prezvišena dela.

  • marta4 17:46 18.december 2023.

    Vsak, ki ima 3 sekunde cajta, ograjude, zapira balkone, priobiva stanovanjske površine itc... GURS nima tukej nič, razn da jih nekaj kokne vsak let... to je stvar posameznika, kateri je pa po izkušnjah na strani prekrškarjev... in nič ne naredi ...prikaži večnaredi za ureditev stanja... potem pa v jok in na drevo. Eto tko je pr ns.. nč nouga na balkanu,,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.