Avto /avto/dosje-avto
7821 ogledov

Intervju: Obdavčitev parkirišč in vozil ter podražitve cestnin ne sodijo v NEPN

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 12:32 24.februar 2024.

    Vsa parkirišča pred bloki bi morala biti lastniška,ostala za goste pa plačljiva

  • rd2dmk2 11:03 24.februar 2024.

    hecno je to da greš kupit tv pa je cena 500€ zanj. če ga hočeš na obroke ni problema 24 obrokov po tolk in tolk in te na koncu pride 550€ . pri avto je pa narobe. cena je 20000€ ...prikaži več - financiranjem, kar te po par letih pride 25000€. če pa maš keš in ga vršeš na mizo je pa cena tud 25000€. tole ne štima. sicer folk še vedno je raje na zelju s novim avtom kot pa da bi jedel pečeno piško , pa se vozil okol z 3 leta starim.res ne vem, kje najdejo da imamo v povprečju 15 letstar vozni park.

  • andrija 07:04 24.februar 2024.

    reklama za električne avte in elektro barona goloba

    • SlavkoKrizman 10:13 24.februar 2024.

      Ni golob tisti, ki je kriv, da nam vsakih 5 minut servirajo reklame za EV...So po svetu precej večje ribe krive za ta drek.

    • Avatar Garancija
      Garancija 12:14 24.februar 2024.

      V oddaji volan mi grejo že na bruhanje,same reklame za elekrične avte,pa nobeden ni pripravljen,če se recimo iz tujine vsuje 20 000 eletričnih vozil

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 00:17 25.februar 2024.

      V avtomobilni oddaji Volan sem slišal še najbolj realen stavek na temo elektrifikacije voznega parka! Gre nekako takole: "Kaj mi pomaga električni avto, če pa ga moram filati z elektriko, ki jo proizvaja umazana energija"... Glede na elektrifikacijo voznega parka, ...prikaži več, bi po tezi agende zelenega prehoda, morali Kitajci že občutno zmanjševati emisije, pa jih le še povečujejo. Jasno zakaj! Več električnih avtomobilov imajo, bolj na polno delajo termo in plinske elektrarne, več svinjarije gre v luft!

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:19 25.februar 2024.

      Na kitajskem imajo preko 2000 premogovnikov,ivse skurijo v luft,da imate vi majice po 2 evra,in za to se nobeden ne sekira,razen pri nas,ker kurimo na PLIN in drva,pa še to hočejo ukinit

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.