Zdravje /zdravje/aktualno
38216 ogledov

"Izkazalo se je, da je stanje v Sloveniji mnogo hujše, kot se je mislilo!"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Koper 08:57 26.marec 2023.

    Ljudje se ne zdravijo,zaradi težav katere sledijo.Moja izkušnja po zdravljenju hude izgorelosti na delovnem mestu je,.... Degradacija,metanje polen pod noge ob vrnitvi in mobing,kateri zdravstveno stanje še poslabša. Delodajalci so v tem primeru zelo zaščiteni z dobrimi odvetniki. Delavec odnese ...prikaži več ta kratko. Zato se ljudje ne zdravijo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:18 26.marec 2023.

      Moja družina je zavarovana odvetniško pri Arag ,poizkusite se še vi zaščitit,sam danes ne moreš nič,Jugoslavije več ni ,smo prepuščeni sami sebi,država skrbi le toliko da ne crkneš.Ne si delat stres v nedogled,v leto ali dve se vse reši.

    • Koper 10:45 26.marec 2023.

      Jaz sem dala odpoved.V takem toksičnem okolju ne moreš funkcijonirati.Sicer nisem edina,saj ljudje v tem podjetju dajejo odpoved kot po tekočem traku. Problem je v vodstvu in vsi so tiho,ker se bojijo. Stalno na novo zaposljujejo in nadrejeni nadaljuje z ...prikaži več svojo igro pritiskov in manipulacije.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:42 26.marec 2023.

    "Ti centri za duševno zdravje so prepotrebna novost."......Ja, eden že dlje časa deluje v kleti Trstenjakove...brez uspeha..

    • Grof 17:31 26.marec 2023.

      Še dobro, da smo imeli Janeza in kovid, da se ima,o na koga izgovarjat, saj gre vse v P. M.

  • joze95 09:01 26.marec 2023.

    Kakšna znanost, ko po nastalem sindromu brezdelja in belega kruha in v družbi preužitkarjev ugotavlja razkroj družbe. Taka znanost je blefiranje, znanost najavlja dogodke pričakovana stanja in jih poskuša preprečevati.

  • Boschtjan Zupanchich 09:38 26.marec 2023.

    Najprej je Nujno treba Razložiti, da je bil ta Problem prisoten že Pred to Koronaprevaro !!! ! !!!

  • Igor Jurše 10:16 26.marec 2023.

    Te dni beremo,kako nas čakajo visoke kazni če se bomo znašli na Bledu sedeč na travi tam ob vodi.To je menda grdo.Polno ljudi v kopalkah in to se bo zdaj po stari slovenski maniri samoomejevanja in samokaznovanja spremenilo.Kamenček,občutek svobode in ...prikaži več neujetosti izginja.Takih kamenčkov zaradi samovolje županov ustvarjanja dobička in elitizma je vedno več.Država bi morala zategniti ročno pa četudi zgolj v prid duševnega zdravja Slovencev.

  • gremo 10:47 26.marec 2023.

    Vsi ti neluleki in luleki so eno večjih zla družbe.So v službi farmacije in lastnega dobička preko zavarovanj vse kar znajo je to da človeku nafukajo recepte za tisoč zdravil sami so pa hujši pacienti od svojih strank delujejo podtalno ...prikaži več prikrito zavestno manipulirajo,golazen !!!

  • Avatar Leon
    Leon 07:52 26.marec 2023.

    Resnično je stanje zaskrbljujoče kar dokazujejo nekateri posamezniki v javnosti . Grims,Primc,Rupar in ostali zagovorniki slovenskega pacienta so zgovoren dokaz .

    • joze95 08:59 26.marec 2023.

      Res je zaskrbljujoče, ko pouličarji, ljudje, ki kot intelektualci plačujejo za zdravstvo in pokojnino vsega skupaj pod 200 EUR in se pri tem delajo kako so socialni. Da bi pa delali v mladosti tega pa ne. In zraven se delajo ...prikaži več norca iz zdravja - fizičnega, zato da so dokazano mentalno prizadeti. Po če desetkrat uporabiš OF kot znak podpisanega sporazuma med Hitlerjem in Stalinom, kako sta razkosala Poljsko. Debil PRESS

    • Avatar Leon
      Leon 13:23 26.marec 2023.

      OF ......pomeni ODPOR proti FAŠIZMU .

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 17:04 26.marec 2023.

    sem ravno prišla iz Švice...nobene depresije, nasmejani, prijazni,prebivalci....pisana množica zadovoljnih ljudi. Tudi moja pokojnina ne bo slaba.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 05:54 27.marec 2023.

      Zakaj nisi tam ostala ?!

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 21:30 29.marec 2023.

      lu.ckyss, tebe so pa doma hudo tepli, da lajas po spletu na vsakogar !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.