Svet
614 ogledov

Iranski predsednik spet posvaril Izrael

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 10:57 17.april 2024.

    No ker se je zgleda za Žurnal vojna v UA končala in SLO bagro duša boli , Nemški Bundensfer je pa moralno na tleh , od mene RUSKEGA VOHUNA IN PROVOKATORJA, pa tole . Samo na Časovom jaru je UA ...prikaži večA izgubila včeraj 5 LEOPARDOV, francozi 3 AMX, USA 1 kom havbice 777 in 75 vojakov ! Sam jebi ga za STA to ni novica tud za Žurnal ne , pa tko lepo znate prepisovati pizdarije, ki se dogajajo po svetu. UA zgublja na dan 1 bataljon vojakov , na 3 dni pa brigado ,Včeraj so izbrisali 2 brig. iz vojne evidence

    • Naklonsky 17:02 17.april 2024.

      No ja, ni ravno tako. Oboji izgubljajo. Ukrajinci so prepričani, da jim bo do sredine julija uspelo uničiti najljubši most diktatorja Vladimirja Putina – Krimski most, ki je vreden 3,52 milijarde evrov, z britanskimi križarskimi raketami dolgega dosega Storm Shadow, ...prikaži večw, brezpilotnimi letali in na novo prispelimi bojnimi letali F-16… torej vojne ne bo tako hitro konec!

    • Jernej65 23:57 17.april 2024.

      Idioti, no si nas pa ti razsvetlil z rusko propagando in vsaj 10x napihnjenimi številkami z katerimi operira Insajder. Idioti pa temu verjamejo.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:50 18.april 2024.

      Evo ga,Bilko Debilko je povedal.kero krele je to od človeka!!!

    • Idioti 18:50 18.april 2024.

      Jebi ga sem se zmotil , zgubili so 8 Leopardov in od šuba 30 topov na lageru 40km od fronte . Kaj to pomeni ? Da so svoj težki oklep porabili in da se sedaj tolčejo z darovanimi . Sedaj ...prikaži več na vrsto pridejo tudi naši T 55 A S . Aja ubil so šefa vojne obveščevalne , to pred 4 dnevi tud 40km od fronte , pa ne samo njega ampak še 40 okoli njega . UA držijo gor pa samo še droni. No ko najdejo lokacijo izdelave , bo pa še s tem konec .

    • Idioti 18:52 18.april 2024.

      Dober Jernej@ će ti tako praviš so zgubel pa 0.8 leoparda in odbili šefu vojaške obveščevalne samo eno glavo !

    • Jernej65 22:36 18.april 2024.

      Idioti, vojna je kaj ti ni jasno, padajo Rusi in Ukrajinci. Vojne še zdaleč ni konec in to je žalostno. Morilski Putler, si še kar maže roke s krvjo, Idioti pa navijajo.

    • Idioti 11:29 19.april 2024.

      Z izdajalci Franceta Prešerna , se jaz nimam kaj pogovarjat , če razumeš , kaj pomeni biti Slovenec ! Prešeren je moja bioblija , kot je državi njegova himna ! Kje si pa ti , me pa ne zanima , ...prikaži več sam jaz takšnim rečem izdajalec narodnih interesov !

    • Idioti 11:34 19.april 2024.

      Hja pa še to . Niso tebe vrgel iz ČSSR ampak mene , zardi blatenja oziroma karikiranja oz. smešenja Ruskih vojakov , ki sem jih pred hotelom Palas v Tatranski Lomnici srečal

    • Jernej65 12:59 19.april 2024.

      Idioti, tvoji komentarji so konfuzni, da bolj ne morejo biti. Govoriš o nekih izdajalcih Prešerna in nekih Slovencih. Če pravim, da je Putin morilec in agresor, kaj ima to s Prešernom in s Slovenci. Kje si se pa ti potikal ...prikaži več in kdo te je od kot pregnal, pa mene ne briga. Tvoje navijaštvo za morilca pa res ni večinska slovenska domena ampak domena posameznikov, ki bi pa res lahko bili izdajalci slovenskega naroda, saj ste proti vsemu, kar Slovenci v večini zagovarjamo. No, dober dan izdajalec.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:12 19.april 2024.

      Se pravi,če ne podpiraš Ukrajine,si izdajalec po novem???!!!

    • Jernej65 13:20 19.april 2024.

      Pantani2, nič ni narobe če ne podpiraš Ukrajine, to je prepričanje posameznika. Narobe je, če popiraš morilca in diktatorja, kot je Putin. Poznam kar nekaj Slovencev, ki so skeptični do podpore Ukrajini. Ne poznam pa nobenega osebno, ki bi podpiral ...prikaži več Putina in navijal za njegovo lomastenje po Ukrajini. O nekih izdajalcih pa govori Idiot, ki je že kakor tudi ti, vse pomešal in nimata pojma o pojmu.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:54 19.april 2024.

      No ja,še dobro,da imamo tebe,da nam vse razložiš!!!

    • Idioti 12:32 20.april 2024.

      Jernej 2 @ NE LAŽI da ne poznaš nobenega , ki bi podpiral Putina , saj poznaš mene . Kar se tiče pa diktatorstva , v RF je več demokracije kot v USA. Ni demokracija VRTETI GOBEC po mili volji ...prikaži veči ampak dostop do zdravnika , šole , dela in stanovanja ! To je prvi pogoj demokracije , kajti ob teh osnovnih postulatih življenja , sploh ni važno, kdo je na oblasti ! Čudi me pa kako me ne daš v predal z Južnjaki . Sem te mogoče prepričal , da se klen Slovenec , Slovanskoavstrijske krvi

    • Idioti 12:36 20.april 2024.

      Bog našo nam deželo, Bog živi ves slovenski svet, brate vse, kar nas je sinóv sloveče matere! V sovražnike ‘z oblakov rodú naj naš’ga trešči gróm; prost, ko je bil očakov, naprej naj bo Slovencov dom;

    • Jernej65 12:41 20.april 2024.

      Idioti, tebe ne poznam, si samo en Idiot iz interneta z nekimi slaboumnimi nebulozami.

  • Avatar NickMason
    NickMason 21:35 16.april 2024.

    Bolj se bodo doli tolkli,več bodo ameri iztržili

  • Ender3 22:18 16.april 2024.

    Upam le, da Izrelci Irance ne bodo podcenjevali in, da se me bo našel nek spletkar Johnson in jim zatrdil naj se borijo za Zahodne interese..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.