Magazin /magazin/vip
995 ogledov

Iryna Osypenko užaljena po Bizovičarjevi primerjavi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • RallyPoint 14:14 13.marec 2017.

    Prav lepo so plesali, z napakicami in vsem, kar se pričakuje in sodi zraven. Jaz nikoli v tednu dni ne bi bil dorasel temu, tako da vsa čast vsakemu posebej. Ladotova izjava je bila preprosta in nemoteča, Irina je mogoče ...prikaži več razumela osebno, sicer pa je bila posrečena izjava. Irina je sicer bila zame včeraj najbolj očarljiva plesalka, takoj za njo pa lepotička iz Sarajeva. Čeprav ne poznam vseh, pa bodo po tej oddaji zagotovo slavni. Oddaja je lepa, obožujem voditeljico :) , se je spomnim iz PrHostarja :), Pero mi pa nikoli ni bil preveč všeč, sicer pa nisem pozvan za to. To je moje osebno mnenje. Pero je sicer zagotovo kul fant.

  • Janez_53 09:29 13.marec 2017.

    Bizovičar pač nadaljuje v svoji maniri ponesrečenega burkača. Res ne vem, zakaj ga postavljajo v takšne vloge, ki jim ni dorasel. Njegovo jecljanje in čudne izjave, ki so smešne le njemu, delujejo zelo moteče.

  • Aleta 09:50 13.marec 2017.

    Tudi meni ni jasno zakaj je Bizovičar v vlogi sodnika....Nič pametnega od njega. Žal.

  • izRODEk 11:52 13.marec 2017.

    Kdo pri zdravi pameti to gleda?

  • Presvetli 12:10 13.marec 2017.

    Če bi vedeli,da je vse na estradi nategnil nebi tega spraševali. Sedaj pa je moral Čakarmišu obljubit,da nebo tiste katere si je Čakarmiš nagledal

  • pje 13:12 13.marec 2017.

    ZVEZDE plešejo? Katere so pa to pri nas ZVEZDE??? Lepo vas prosim pri nas nimamo več zvezd. So samo eden večji lolek od drugega. Lepo prosim ne primerjajte teh ljudi z resničnimi zvezdami (Michael Jackson, Celine Dion, Madona, Queen to ...prikaži več so ljudje, ki jim lahko rečemo ZVEZDE! A zaradi takih šovov zdaj stane paket tv več? Bog pomagaj ljudem, ki še za to plačujejo.

  • kapibara 13:46 13.marec 2017.

    Če mu je pa to uspel ??o, le zakaj ga je potlej šutirala..Na posnetku kjer poje in si slači srajco deluje bolj kot ne- obična pederčina.

  • Dixon 09:44 15.marec 2017.

    Tale Nika je res na drogah. Bi jo lahko malo stestirali na opojne substance.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.