Avto
3605 ogledov

Iskali smo odgovor: So Slovenci pripravljeni na nekaj drugega?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:13 06.julij 2019.

    Sem proti (popolnoma) električnim avtomobilom, se pa strinjam, da so hibridi "taprava stvar" za mesta, kjer je onesnaženost s smogom velika. Na avtocestah pa tak avto kuri skoraj več kot navaden, zato je treba preračunat, kje se bomo večinoma vozili. ...prikaži več No, moti pa me napačen podatek, da baterija traja celo življenjsko dobo avta. To ni res, saj je življenjska doba avta lahko krepko preko 10 let. Ampak, baterijo je možno zamenjat, pa je. Enako bedarijo so pisali, ko so prišle xenonke...

    • apolon 10:40 06.julij 2019.

      Sem v hibridnem svetu že lep čas, z svojim priusom. Večino stvari ki si jih komentiral je napačnih, res, in verjemi da dobro vem, po 230.000 km, najverjetneje nekaj vem. Če boš imel kdaj možnost, se spusti v ta svet, ne bo ti žal. Lp

    • Avatar praufo
      praufo 13:54 06.julij 2019.

      snežinko, ti si še en starokopitnež, kot večina slovenčkov, sploh tistih, ki s jim priimek konča na ić ... golf dizel je zakon, pa obvezno ročni menjalnik, če maš pa kaj več pod palcem, je pa audi ali pa celo ...prikaži več bmw, ampak obvezno dizel in ročni menjalnik

  • stilist 09:30 06.julij 2019.

    Tale podatek o porabi tudi mene moti. Vedno se uporabljajo podatki iz računalnika in ne izmerjeni. Po mojih izkušnjah mi računalnik vedno kaže od 0.2 do 0.6 l/100 km manj. Sodelavec ima Aurisa hibrid, pa pravi, da je isto kot ...prikaži več bi imel dizla, samo da je za isto ceno dobil avtomatika. Po avtocesti se praktično ne vozi.

  • apolon 10:31 06.julij 2019.

    Ne sorry, večina slovencev ni pripravljena na nekaj drugega, mi smo moderni, če se lahko tako izrazim, samo na področju telefonov...kdo ima boljšega, večjega. Sam vozim hibrida že kar lep čas, takrat nas je v mestu bilo zeeeelo malo, če ...prikaži veče sem natančen samo trije, normalno Toyote, prius in vzorec obnašanja večine se do danes ni spremenil, namreč, ko koga prehitim, me mora prehiteti nazaj, mislim.....haalo.....joj kako boli, mojega velikega dizla je prehitela baterija!!!!!

    • Avatar praufo
      praufo 14:02 06.julij 2019.

      zelo lepo si napisal in točno tako je, ker slovenčki so starokopitneži, razen pri telefonih, ki jim skoraj iz rok pade, pa tudi sicer ne vedo kaj bi znjim, samo da ga imajo

  • stromar 13:09 09.julij 2019.

    s spoštovanjem do hibridov, sem testiral, vse je res, manjša poraba, manj izpustov in drugo, je neka vmesna stopnja, samo mislim, da bodo zelo kmalu ali so že za časom, glede na razpoložljivo tehniko. Ni najbolj logično in poceni in ...prikaži več še kaj, da ima avto dva ali celo tri motorje, rezorvar, izpuh s filtri, baterijo. Podobno ima npr. bencin+LPG s skoraj polovično ceno goriva, manj izpusti. Boljše električni avtomobili z bistveno manj deli, ob sončni elektrarni in veliko km tudi čistejši

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.