Slovenija
14 ogledov

Izbrisanim danes po 20.000 evrov odškodnine

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert 10:28 14.september 2012.

    Jugose smo živeli v Jugi očitno jih bomo še v samostojni Sloveniji. Sedaj se vidi, da imamo totalno nesposobno pravosodje. Država naj izstavi račun tistim, ki so zatrjevali, da odškodnin ne bo. Me pa zanima kaj počnejo tile jugosi ali ...prikaži več imajo službe ali živijo na račun države tako kot romi? Odškodnine pa jim ne izplačat ampak jih namenite tečaju slovenskega jezika!!!!!!!!

  • francek 12:43 15.september 2012.

    Ko sem vprašal prebrisanega s kakšno oceno je opravil test iz slovenščine mi je odgovoril, da sa četvorkom . Prav bi bilo, da če bodo prebrisani kasirali, naj vsaj izpolnijo minimalne pogoje in se naučijo jezika države, ki jih preživjla.

  • Leon Ruparčič 10:05 14.september 2012.

    Deset let na Golem otoku 8.400 Eur, življenje v Sloveniji, namesto življenja v njihovih domovinah, kjer je potekala vojna pa 25.000 Eur, ni čudno da gre vse k vragu, p.s. pa nisem nacionalist, niti J.J, sam če bi šel danes ...prikaži več preverjat, ali te osebe izpolnjujejo vse pogoje za pridobitev državljanstva, bi ga morda dobile tri osebe, prvi pogoj je seveda tekoče znanje slovenskega jezika. Tako, da bi se zadeva na hitro rešila kdo dobi odškodnino, kdo pa ne, opravimo test državljanstva.

  • privat 11:37 14.september 2012.

    kaj tega nebi moral plačati tisti ,ki jim ni dal teh pravic?? Kaj imamo mi stem ..???davkoplačevalski denar ni namenjen za njihove napake

  • LJ24 12:34 14.september 2012.

    Najbolje bi bilo, da tudi general Aksijentijević dobi nekaj deset tisočakov, ker je deloval proti Sloveniji. To bi bil vrhunec debilizma!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.