Slovenija
111 ogledov

Izbrisanim doslej plačali skoraj 25 milijonov evrov odškodnin

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 09:02 12.januar 2017.

    Lahko se delite na tiste, ki so na strani izbrisanih in one, ki so proti njim.Ampak, da ti država katera je tožbo izgubila na Evropskem sodišču po 20ih letih pravdanja, kar sama določi, koliko odškodnine ti bo izplačala ...prikaži več in še to v obrokih v petih letih?Kdo od vas bi bil zadovoljen s takšno odločitvijo?

  • ode 09:45 12.januar 2017.

    To so samo odškodnine oziroma kazen zaradi domnevno nezakonitega ravnanja. Sledi še poplačilo prispevkov v Pokojninski sklad, kot da so vseskozi bili zaposleni, ker jim je bila ta možnost odvzeta. Nekateri bodo šli s tem v penzijo in jo dobili ...prikaži več za vsa leta za nazaj. Naj me nekdo popravi, če ni tako.

  • mp5 09:17 12.januar 2017.

    Počakajte, da migranti zavohajo, da se da tkole tud zaslužit, pol bo šele veselica.

  • Plavi-mil 13:06 12.januar 2017.

    A ni še konec s temi prebrisanimi?

  • Avatar Leon
    Leon 13:50 12.januar 2017.

    Ne posploševat zadeve kot to počne beli vitez ! Vsak izbrisani ima svoje ime in je primer zase .

  • boogin1 15:39 12.januar 2017.

    leonSe strinjam, samo kaj ima jaz pri tem

  • dimnikar 09:07 12.januar 2017.

    Predstavljaj si, da tuja korporacija toži našo državo in zmaga. Bi res raje, da si sami določijo znesek izplačila našega davkoplačevalskega denarja, brez nadzora oz. predvidenih okvirov zneskov iz naše zakonodaje?

  • izRODEk 11:09 12.januar 2017.

    A izbrisan otrok je primerljiv s tujo korporacijo?In drugo: a to je potem zate pravica, da je pravično le, če je v našo korist, če pa ne, pa zanikamo?Ne rabiš odgovoriti meni, sam pri sebi pomisli kako in kaj. Lp.

  • boogin1 12:47 12.januar 2017.

    Ko se je v SLO začela vojna so jo podurhali na jug, ker oni se pa že ne bodo borili za tujo državo in tudi JLA bo SLO teritorialno obrambo takoj zrihtala, tak odgovor je bil mojega soseda. Nato se ...prikaži več je vrnil in sedaj zahteva odškodnino. Sicer pa, kaj imamo spet davkoplačevalci SLO s tem oz. zakaj bi morali mi to plačati ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.