Svet
2373 ogledov

Izginula deklica: Starša skoraj ves dan in noč na policiji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 12:48 29.marec 2024.

    Ni šans , da se je deklica oddaljila ravno v momentu , ko je mimo prišel pedofil ! Prej zadaneš na Lotu 7. Se pravi če je prodana ali dana , je še živa , drugače je mrtva . Kriva ...prikaži veča je pa mater , ker mislim, da oče ni nič vedel o namerah matere . Noče na poligraf zaradi nosečnosti , zgleda da po zakonu tudi ne sme . Dajte ji injekcijo za lokalno omrtvičenje - to je tudi serum resnice - to pa lahko dobi po zakonu .

  • Idioti 11:49 29.marec 2024.

    Hči 22 mes, odšla iz spalnice k meni v dnevno sobo, vsaj tako je žena mislila, ta mala pa odprla vhodna vrata, odšla po stopnicah 1. nad. na dvorišče in od tu na glavno mestno ulico in to bosa, oblečena ...prikaži večna v pajaca za spanje. In pozvoni na vratih ena ženska. Ker je stanovanje višje za stopnico, jaz gledam žensko, kaj želi . Ona pa meni a je to mogoče vaš otrok, ker otrok, moji so doma. In nonšalantno pogledam po otroku, k bog te ubio, moja hči . Naredila 200m po ulici in žena spraševala čigav

    • Idioti 11:52 29.marec 2024.

      ...čigav je otrok od hiše do hiše . Nikjer nobenega na ulici v času sieste !

  • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 08:44 29.marec 2024.

    Zelo čudna zgodba. Ne znam si predstavljati, da bi lahko dvoletni otrok v par sekundah odtaval tako daleč, da ga ne bi imel vidnem polju. In to zunaj, na prostem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.