Slovenija
36 ogledov

Jaklič hoče nazaj naziv magister

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trsten 09:42 13.januar 2012.

    Tak goljufivec in cinik ne more biti direktor.

  • Avatar Zala
    Zala 19:11 12.januar 2012.

    Jaklič hoče nazaj naziv magister ...... jaz pa svoj himen ..... nama bo uspelo?

  • Bralec 19:13 12.januar 2012.

    Zaka tebi na zalost ne bo, Jaklicu pa si lahko prepricana da bo.

  • Ronald Reagan 19:36 12.januar 2012.

    Lahko še 1x magistrira...naj se vrže pod avto na magistrali...

  • pipo444 23:57 12.januar 2012.

    Neverjetno. Želi kot prvi na svetu po sodni poti postati magister. Ta človek je res dno od dna.

  • Bjonda 20:32 12.januar 2012.

    Jaz v magistrski nalogi navajam cele dele svoje diplomske naloge, in čeprav je oboje moje lastno delo, v magistrski nalogi, čeprav je res videti čudaško, pač navajam vir, torej moje diplomsko delo. Kot da je to tako težko. In tisti, ...prikaži več ki nima kaj prikrivati zagotovo ravna enako. Oseba, ki naj bi imela celo znanstveni naziv magister znanosti bi to moral vedeti. Zanimivo, da Jaklič ne.

  • janezce 20:24 12.januar 2012.

    Načeloma ne komentiram veliko, ampak samo spremljam pestro dogajanje v našem slovenskem prostoru. V primeru Jaklič pa ne morem ostati tiho.Tako kot že marsikdo, je tudi gospod Jaklič že zdavnaj izgubil kompas, kajti takega licemerstva in sprenevedanja pač ...prikaži več ne vidiš vsak dan, pa naj gre za njegovo črno gradnjo ali pa ta primer v zvezi z "magisterijem". Srčno upam, da bodo odgovorni premogli dovolj razuma in intelektualne modrosti, da temu človeku ne podelijo nazaj magistrskega naziva, če mu že "kmetije" ne bodo podrli, kajti s tem bi poteptali vse kar smatram, da je intelektualnega v naši družbi. Ničesar od tega pa gospod Jaklič ne premore, pa naj ima še toliko nazivov.

  • nostradamus 06:38 13.januar 2012.

    njemu mogoce ima botra ki ima izkusnje z solskimi ministri tebi pa saj ves kak kirurg stisne siv ali dva pa brez zamere

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.