Šport
26 ogledov

Jakov Fak svetovni prvak!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 17:44 15.marec 2015.

    On ne bo nikoli slovenski biatlonec, vedno bo Hrvat ... Tudi če ima naše dokumente, bo še vedno in za vedno Hrvat.

  • KOJAK 19:06 15.marec 2015.

    Tut ti ne boš nikoli bister, ampak res nikoli bister!

  • puksicd 19:19 15.marec 2015.

    Zakaj, ker sem napisal resnico? Ne bluzi. Preberi si na tem linku: http://sl.wikipedia.org/wiki/Jakov_Fak ... Začne se tako: "Jakov Fak, hrvaški biatlonec, ki nastopa za Slovenijo." Kaj mi torej sporočaš? Ta si butelj, ampak da tega ne veš? Bogi. :D

  • Dioklecian 19:46 15.marec 2015.

    Smešen si ti. Do teh rezultatov je prišel z delom v slovenski reprezentanci in sam se je odločil da bo zastopal barve Slovenije. Medalje se tudi pišejo za Slovenijo in ne za Hrvaško. Sicer pa, vse pohvale za tako dobrega ...prikaži več športnika naj bo Hrvat, Albanec ali Brazilec.

  • puksicd 19:48 15.marec 2015.

    Saj sem napisal ... Hrvaški biatlonec, ki nastopa za Slovenijo ... Nikoli ne bo slovenski biatlonec. To je point. Ne štekaš? Računalnik pa znaš uporabljati ... Smešno. :D

  • puksicd 22:31 15.marec 2015.

    Ej, samo ti si totalen debil. Napisal sem, da je Hrvat in nič drugega. Kje tu vidiš nacizem? Bolnik ...

  • delavc 08:44 16.marec 2015.

    če tekmuje za slovensko biatlonsko reprezentanco, po tem je slovenski biatlonec - mišljeno kot član naše ekipe.. v športu so ekipe, ki zastopajo države, ne narodov.. če ima slovensko državljanstvo, po tem je slovenski državljan... po narodnosti pa je Hrvat, ...prikaži več, ja... ampak, glede na to v kakšni multikulturni in multinarodnostni državi oz. svetu živimo, je to čisto brez veze... :) važno, da so zaigrali slovensko himno...

  • marabunta 12:40 16.marec 2015.

    tipično slovensko, še tako velik uspeh je treba zasenčit z raznimi puhlimi komentarji zafrustriranih tipkovničarjev, ki nimajo drugega dela kot kritizirati vsevprek,.... važno, da se pljuva in serje po vsem, to nas krepi in dela pomembne, bedneži !!

  • watcher 09:00 16.marec 2015.

    Ti boš pa vedno iditot. Tudi če imaš 100 doktoratov.

  • jaki 11:33 16.marec 2015.

    Popizdiš. Namesto da bi komentirali izjemen uspeh Jakova, se med sabo jebete, debili in brezdelneži!

  • karpo 20:35 15.marec 2015.

    Svojo duševno uboštvo in gnojnico zlivaš na vse kar je lepo, dobro in jim uspe. Ko boš enkrat odšel bo svet samo boljši. Kam bi prišli, če bi še v ostalih državah po Evropi enako razmišljali o vseh mogočih rasah ...prikaži več in barvah v njihovih reprezentancah? Takšne HITLER-jance kot si ti, bi morali označiti in nadzorovati, ker ste družbi nevarni kot kuga. Pomilujem te.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.