Slovenija
112 ogledov

Janković izgubil tožbo proti Financam

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:42 12.junij 2013.

    VSE TO JE RES,JANKOVIČ NAS NATEGUJE.KAJ ZDAJ???VSI VEDO,POLICIJA,KPK,PRAVOSODJE,ŠE VRABCI NA VEJI ČIVKAJO.PA NIČ SE NE ZGODI. FOLK MENI GRE V TEJ DRŽAVI NA BRUHANJE.

  • mokmelk 13:43 12.junij 2013.

    Odlična izbira slike.

  • zztop 16:38 12.junij 2013.

    Seronja Balkanski! Kolko časa rabite služabniki, da boste ugotovil kako vas je... v glavo. Ne morem pa verjet, da tolk ljudi (tud znani športniki in uni kulturniki pizdki predin, kreslin itd), za en stanovanje v Lj, naredi vse za tega ...prikaži več kojota požrešnga. Skinte se mi s ...

  • vico 22:29 12.junij 2013.

    zoki je careeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ma jajca in si upa.ne recem ni bezmadzn ampak si upa...

  • Šemefuky 20:43 12.junij 2013.

    Zoki, zoki sodišče te ma rad. Enkrat boš tu ti naletu in boš kot janževec imel oddaje in svoje privat proteste, če se bo komu dalo prit zata jajca nastavljatg. Kar se mene tiče goni se u 3PM.

  • privat 16:46 13.junij 2013.

    res je..to je že tako nevarna družba ,da so lahko življenja ogrožena!! Sodstvo preganja male ljudi za pasove,neprilagojeno vožnjo,jemlejo otrokom kruh iz ust,penzionistom dostojanstvo življenju..politiki pa krojijo nevarne okoliščine in ni nobene vsaj male pravice...To ni več žalostno za državo ..ampak nevarno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.