Slovenija
32 ogledov

Janša kmalu spet na zatožno klop

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • renemario 19:07 17.april 2014.

    Pa tale model res ni pri zdravi pameti....živi za sodniškimi vrati in čaka kor kaki statist , da nastopi v glavni vlogi kot obtoženec. Ali je to normalno? Ne, mislim, da nikakor ne.

  • tralala 19:22 17.april 2014.

    Ne morem verjeti, spet gnoj na prvi strani...

  • 4krogci 19:55 17.april 2014.

    Na oknu glej obrazek bled, Povšetova številka 5.

  • sprehajalec 20:58 17.april 2014.

    Janša, takšne zadeve se vlaga na Deželnem sodišču v Celovcu. Če vložiš tukaj, potev vsi masturbirajo ob takšnih člankih. Brez veze.

  • dragec 18:24 17.april 2014.

    Dragi moji SSDSS ovci,pomagajte temu ubogemu človeku, katerega non-stop napadajo ta režimska komunistična sodišča, dajte mu nekaj denarja, denar nakažite na račun Urškine sorodnice

  • renemario 19:08 17.april 2014.

    ...sodišča ? Ne ona se ga bojijo...ne vem zakaj.

  • Senior 20:03 17.april 2014.

    S pobiranjem denarja za osumljene kaznivih dejanj stranke SDS pomeni, da stranka podpira kriminalna dejanja svojih članov.

  • dragec 18:53 17.april 2014.

    SODIŠČU - TAKOJ UGOTOVITI KOLIKO JE DOLŽAN IN MU ZARUBITI NEPREMIČNINE

  • YASSIR 19:12 17.april 2014.

    eni pa majo cajt in dnar marija božja je po mojem rekorder po ovdbahbi bilo zanimivo videti koliko je janša v 20 letih zmetal denarja za odvetnike sodne stroške in odškodnine po mojem vsaj toliko kot ...prikaži več je zaslužil v enakem obdobju

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.