Slovenija
27 ogledov

Janša: "Na svobodo še čakamo"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pipo444 21:29 23.december 2014.

    Pošteni državljani smo svobodni, če pa ti nisi si sam kriv.

  • joža 22:38 23.december 2014.

    A na shod lahko greš, v službo v parlament pa ne! Zato so te spustili iz aresta.

  • titty 08:25 24.december 2014.

    Kar se mene tiče, sem svoboden, nimam omejenega gibanja in izražanja. JJ ni svoboden iz njemu (in nam tudi) dobro poznanih razlogov, izraža se pa tudi tako, da bi mu lahko tudi to prepovedali, saj samo žalo in zaničuje SVOBODNE Slovence.

  • Maty 08:33 24.december 2014.

    Ta primerek, da ne rečem kaj, je imel dva krat platno in škarje v rokah in nam krojil usodo in iz tega ni napravil popolnoma nič. Zdaj pa nam bo tistim, ki nismo nič krivi, da smo v takem dre.. ...prikaži več solil pamet. Naj se pogrezne v zemljo od same sramote. Nima se pravice oglašati. Drugače bi bilo, če bi v času njegove vlade dobro živeli, živima pa na žalost že 24 let slabo. Nihče od tistih, ki so nam krojili usodo, ni napravil popolnoma nič.

  • dragec 11:38 24.december 2014.

    Tudi jaz čakam to svobodo, ko boš odšel na smetišče politične zgodovine.

  • Lavdan 21:02 23.december 2014.

    Ljudem se je zasmilil, ker bi bila mlada mati z majhnimi otroki sama za božič in so ga spustili, a on to izkorišča za mitingaštvo.

  • tralala 21:16 23.december 2014.

    Ohohoooo, trakulja je spregovorila! Pa še prav ima; še čakamo na svobodo. Svobodo brez nekoga, ki nas bo na dnevni bazi delil, obkladal z nekimi izmišljenimi dejanji, namišljenimi sovražniki in netil sovraštvo med ljudmi - poleg tega, da bi še ...prikaži več opetnajstil to deželo - finančno in moralno. Čakamo na to svobodo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.