Slovenija
25 ogledov

Janša: Upam, da se bo vladalo bolje, kot se je sestavljalo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 18:06 15.marec 2013.

    Ne novi vladi, da drugačnemu načinu razmišljanjaLjudje včasih za oblast rečejo: stara roba, novo pakiranje. In največkrat imajo prav. Tudi tokrat.http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/859-ne-novi-vladi-da-drugacnemu-nacinu-razmisljanja

  • privat 11:17 15.marec 2013.

    jaz ne verjamem lumpom nič...če bi bilo bolje ,se bi že videlo!!

  • titty 11:19 15.marec 2013.

    Daj jj spokaj! Vladati slabše kot ti je pa že nemogoče!

  • mph 11:23 15.marec 2013.

    Me zanima, kdaj nam bo prihranjeno gledat ta gnusen, pokvarjen fris v novicah, na tv-ju, ...Tudi, če bodo ti novi slabo delali, bodo delali DRASTIČNO BOLJE kot ta smrad.

  • gec 12:07 15.marec 2013.

    janez,sigurno se bo bolj vladalo,tko da odjebi za vse večne čase,ti si pokazal svoje...

  • dragec 12:25 15.marec 2013.

    BOG NAM POMAGAJ, ABEMUS VLADA!!!!

  • mph 13:51 15.marec 2013.

    Motiš se. Ne kaže na moj nivo, samo kaže na mojo sposobnost prilagajanja dejanskemu stanju. Mi lahko sicer našteješ kaj se je naredilo? Sprejet je bil morda pokojninski zakon, ki je 95% kopija Pahorjevega, ki so ga zrušili janšisti? Ali ...prikaži več kaj podobnega. Nisem ga sicer volil, ampak, če bi zmagal Jankovič, ne dvomim, da bi bili na bistveno boljšem.

  • tartufka2226 14:04 15.marec 2013.

    slabše kot pod njem že ne more biti,vladalo se bo v redu,če ne boš kar naprej metal polen

  • franke 08:53 10.april 2013.

    SAM PEJD MI IZ PRED OČI. BARABA VELIKA SI. VRNI DENAR OD OROŽJA IN OD PATRIJE.

  • franke 08:54 10.april 2013.

    VI STE Z BOGOM BREZ GREHA ,KAJ DRAGEC.

  • Aspetiamo 11:47 15.marec 2013.

    dragi mphIzrazoslovje (npr. poimenovanje "smrad") kaže na nivo avtorja. Tudi skrajna črno-bela slikanja niso ravno znamenje treznega pogleda na stvari.Nenazadnje se je v zadnjem letu kar nekaj naredilo (pa nisem volilec SDSa), vse dobro pa želim tudi novi ...prikaži več vladi. A se bojim, da so - tako kot v vladi Pahorja - apetiti posameznikov preveliki in jih premierka ne bo mogla obvladovati. Nenazadnje je največja grožnja iz ozadja njene lastne stranke stric Janković, ki je med drugim "pomutil" čisto drugačne vsote kot Janša in za katerega niti pod razno ne verjamem, da se ne bi vtikal v stvari.Tako se bojim, da ne bo nič z "drastično bolje", morda še slabše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.