Šport
965 ogledov

Januarja mu je zastalo srce, v nedeljo mu je ploskala množica navijačev

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Antivaxer 08:36 03.oktober 2023.

    Zgrudil se je zaradi udarca v prsni koš, kar je spremenilo srčni ritem! Zato lepo prosim fb in yt zdravnike, da ne pametujete s cepljenjem! Sedaj imate na voljo prilagojeno cepivo za najnovejšo različico virusa. Bodite odgovorni, cepite se! Mislite na druge...

    • BenX 09:36 03.oktober 2023.

      Jaz sem tako prijazen, da ti svojo dozo z veseljem podarim. Prilagojeno cepivo? Zakaj?? Če pa je staro bilo povsem varno in je že po prvem cepljenju ščitilo pred kaj jaz vem čem malodane čudežno, vsaka "poživitev" pa je bila ...prikaži več praktično 100% za vse večne čase in podobne gluparije... Medtem, ko naravnana imunost ni bila nič vredna,... Ja... Eni nismo pozabili laži, prevar in terorizma! A zdaj pa naj spet taistim verjamemo? Daj goni se nekam...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:36 03.oktober 2023.

      Ti kar zastrupljaj svoje telo, ostali imamo glavo za razmišljanje in ne za čredni nagon!!!

    • Antivaxer 12:03 03.oktober 2023.

      Draga komentatorja. Več kot očitno je, da ne spremljata komentarjev. Pojdita v moj profil in si oglejta moje komentarje v vezi cepljenja! Očitno moj nik ne pove dovolj...v zadnjem komentarju je bilo veliko sarkazma, zato tri pikice na koncu... Jasno, ...prikaži več da ga je zdelalo cepivo!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:25 03.oktober 2023.

      Potem se opravičujem. S podobnim nikom so na 24ur, ki pa so za cepljenje oz. so delali totalen pogrom nad nami, ki se nismo cepili!!!

    • BenX 12:37 03.oktober 2023.

      Hja... tvoj nick je kar zgovoren, zato pa mi ni bilo sprva nič jasno. Kdorkoli, moj sarcasm detector očitno ni na dovolj visokem nivoju...

    • Antivaxer 13:20 03.oktober 2023.

      Ni blema😊.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.