Slovenija
174 ogledov

Januarja v povprečju za okoli 4 evre višje pokojnine

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Miha Čenč Miha Čenč 13:11 29.december 2015.

    Hvala Erjavcu, ko se je tako "energično "potegoval za povišanje pokojnin in s tem omogočil upokojencem, kakšen dopust na Maldivih.

  • maresem2 14:12 29.december 2015.

    Erjavc je en velik luzer in nakladač in ni mi jasno kako ga upokojenci sploh prenašajo, volijo,...?!

  • thea 14:19 29.december 2015.

    zaposlena v gospodarstvu pa se mi ni plača spremenila najmanj 4 leta niti za cent.cene pa kar rastejo in rastejo, tako kot plače v javni upravi. sram me je da živim v državikjer imajo celo begunci ali migranti ...prikaži več več pravic kot mi prebivalci ki plačujemo davke.....

  • Erik Krivec 18:12 29.december 2015.

    Dej spokaj! Govoriš namreč na pamet in popolnoma narobe!!

  • Avatar Leon
    Leon 09:36 30.december 2015.

    Prejemnik najvišje izplačane pokojnine v novembru, ki je prejel 2.481,86 evra, bo na račun po 1. januarju prejel 17,37 evra. Upokojenec z najnižjo pokojnino v višini 199,99 evra pa bo dobil le 1,39 evra več ! In če seštejo obe ...prikaži veče pokojnini ,potem imata v povprečju 1249.61 € pokojnine ! SUPER !

  • Avatar Leon
    Leon 09:39 30.december 2015.

    Res je luzer in iluzionist ,vendar kljub konkurenci še vedno najde ovce ,ki ga izvolijo.

  • Hi5 11:20 30.december 2015.

    Res je. Ne bi obrnili tole lestvico, tako da na najnižjo pokojnino dodajo teh 17€ in na najvišjo 1,39€? Vem, da se nekje preseka in se izenači, vendar kljub temu. Ali pa vsem enako, recimo 8€. Samo ne, dejmo se ...prikaži več norca delat in zvišat revežem pokojnino za 1,39€.

  • dimnikar 12:47 29.december 2015.

    Super, seveda morajo iti pokojnine gor, ko gredo tudi plače gor, kaj ne? Saj so šle, a ne? Aja, pravite da je vezano na gospodarsko rast, od katere pokojninska blagajna NIMA DOBESEDNO NIČ? Jebite se.

  • jakec1575 13:26 29.december 2015.

    Berem ravno članek za novo zanimivo leto za s.p. se dobro, da d.o.o. nimajo spet kaksnih novih dajatev. Skratka. med tem, ko bo 60% javnih uslužbencev vertikalno ali horizotalno napredovalo v nazive, bodo s.p. pričakali višjo osnovo, od katere bodo ...prikaži več plačevali prispevke. dobili bodo tudi davčne blagajne, ker je nekaj barab zelo goljufalo državo. Torej, ker pravna država ne deluje, dajmo obremenit vse na trgu malo, da bo dovolj cekinov. Zanimivo od 3/4 zlorab pri napredovanju in javnem priznanju MJU, da sistem ocenjevanja ne deluje, ker vse vodje, da imajo mir v hiši podeljujejo 5, o tem pa nič. Nobenih sankcij. Nobenih višjih dajatev. naj poudarim, da sistem v JS ni linearen. Tako imam res rad to državo in ljudi, ki se znajo družit. Ampak resno razmišljam, da spokam.

  • leonardo 14:32 29.december 2015.

    Verjemi, da ga ne bodo več.Glavno, da ima gospod nekaj everčkov za stalno pripravljenost.Ta dodatek me ne bi čudil, če bi napisali, da ga dobijo gasilci, pa policaji, pa tudi kakšni cestni delavci v času pluženja. Ampak, v kakšni pripravljenosti ...prikaži več pa j e gospod na univerzi. Gospod Bramor ali mogoče za vsak slučaj, če ga nažene na drisko od polne riti.Lahko se smejijo vsi poslanci z vrhom vred,ko vidijo kako so spet zaj... upokojence. Saj nimajo zaščite, na ceste pa tudi ne bodo šli. Sedaj pa le brž dvignite dodatek za zdr. zavarovanje, da nam boste vzeli še ta ušiv povišek. Beda.

  • Fulmmer 14:38 29.december 2015.

    Torej, če kalkulator ne laže, bomo lahko spichkali 14 centov na dan več, ampak samo če bo mesec imel 30 dni, če bo 31 dni, bo treba mirkat.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.