Magazin /magazin/vip
32 ogledov

Jasna Kuljaj začela bitko na sodišču

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Šemefuky 08:23 21.september 2013.

    Ta miselni preobrat je naredila, ko je spoznala vele pravnika ministranta PličaNišta, ker prej je govorila, da jo RTV ne zanima in da se bo podala novim izivom in naj bi postala nepremičninarka. Kako blagodejno za naše sodstvo delujejo naši ...prikaži več politiki, poskrbijo, da jim nikoli ne zmanjka dela. Fakanje na račun davkoplačevalcev.

  • Igor Đukanović 09:26 21.september 2013.

    Ko se proti pravni nekulturi v Sloveniji borijo znane osebnosti, imamo korist vsi.

  • dd 10:05 21.september 2013.

    Meni Kulajeva ni všeč, ampak svoje delo je zelo dobro opravljala. Celo bolje od njenega sonapovedovalca. Zato me zelo čudi, kako to, da so jo izpustili iz rok. Če bi bila tvslo, privat firma, bi jo najbrž nosili na rokah.

  • Šemefuky 21:57 21.september 2013.

    Zaresovec to je misell leta, na delovnem in socialnem sodišču zato nimajo kaj početi in gre vse hitro, zaradi velikih fac ki so si izborili pravice in potem odškodnine. Šlo je predvsem za odstavljene direktorje, ali zamenjane funkcionarje, fakini se ...prikaži več še vedno tolčejo za staro pravdo par let. In taki naj bi prevzeli oblast, s takim pregledom stanja, zaresovec ti si brezupen primewr kot naša domovina.

  • dolenc 06:03 22.september 2013.

    ta je pa nardila kariero s P..o..samo eno napako je naredila,če je že vsem dala NI DALA TISTEMU KI JO SPREJME NA ŠIHT..

  • zic 09:07 21.september 2013.

    ti pa ne kvasi bedarij, če pojma nimaš....kje je bil Pličanič, ko je Jasna že na to opozarjala?? Fino je pisat u tri dni in potem za seboj brati, kako si frajer, ker si nek gneu spustil!?

  • Šemefuky 21:53 21.september 2013.

    Ti pa si faca in vse veš, zato ti prepuščam mesto frjerja. Zame je kokoš in je ne bi nikoli zaposlil. Edino kar ima dobrega je imitacija Blagnetove za ostalo njeno pozerstvo se pa jaz po... Za tako mlado dekle ...prikaži več pa je zame sramota, če hodi sploh v senci kvdratoglavega, nesposobnega, pretepača soproge. Fuj, fuj

  • zic 09:06 21.september 2013.

    bravo Jasna,bori se za pravico!! Naj se ne norčujeo iz delavcev in naredijo kar obljubijo....enako se dogaja tudi v drugih sferah....prepričan sem, da boš tožbo dobila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.