Magazin /magazin/vip
7 ogledov

Jasna pravi, da je doživela medijski linč

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Đukanović 11:35 09.december 2014.

    Edina izjava simpatične bodoče mamice Jasne :-) :-) :-) , ki mi je antipatična. Menim, da je v Sloveniji absolutno nemogoče doživeti linča na temo zlorabe alkohola. Kvečjemu obratno. Približno tako, kot da bi mi kdo povedal, da so bodočo ...prikaži večočo mamico številni mimoidoči vegetarijanci linčali, ko so jo videli jesti čevapčiče in ji razložili, da ta hrana nikakor ni dobra za plod.

  • c1305166 12:39 09.december 2014.

    Ja, no, zobar se je vseeno spravil nanjo s svojimi izjavami. In to so mediji na veliko objavljali.

  • dragec 12:59 09.december 2014.

    Grozna BABA

  • svašta 14:59 09.december 2014.

    ena izmed najbolj antipatičnih žensk na naši TV...fuj, vidit je ne morem, zafnanka ena...

  • svašta 15:02 09.december 2014.

    sama se izpostavlja in ve, kaj lahko pričakuje...

  • Johan Spohan 15:49 09.december 2014.

    Ja pa prestavi na drug program ali še bolje ugasni TV aparat. Pa ti ne bo treba gledat vseh kozlarij. Ampak tako rad gledaš da vidiš če je še kakšeno večje budalo.

  • svašta 21:23 09.december 2014.

    hehe, res sem iskal večjo budalo ampak je ni :) zato mi res ne preostane drugega, kot da prestavim, kar vedno tudi storim :)

  • Pepe007 14:19 09.december 2014.

    Prešeren je zapisal: le čevlje sodi naj Kopitar. Kaj ima zobar (če bi bila vsaj zobarka) soditi nosečnost neke ženske in njeno obnašanje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.