Slovenija
94 ogledov

"Jaz se bom kar zjokala"

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ficrazom 17:04 31.januar 2014.

    "Jaz se bom kar zjokala"... bla bla bla, še dva dni nazaj ste jokali, da ni snega. Evo ga!

  • Špela Korinšek 14:22 06.februar 2014.

    "Tudi pri nas je žled pustil davek v sadovnjaku, zato sem za nasvet povprašala strokovnjaka Kluba Gaia. Morda bo prišel prav še kakšnemu ljubitelju vrtnarjenja:Za čim bolj uspešno rehabilitacijo sadnih dreves je potrebno hitro ukrepati. Polomljene veje odstranimo, rane ...prikaži več pa gladko obrežemo, očistimo in celotno površino zloma natančno premažemo s cepilno smolo bio plantella arbosan. S slednjo omogočimo hitrejše celjenje in preprečimo vdor bolezni. Prizadeta drevesa spomladi redno pognojimo z organskim gnojilom plantella organik, v času vegetacije pa jih nekajkrat še zalijemo ali poškropimo z vitaminskim kompleksom bio plantella vita. Ta vsebuje vitamine B1 in B6 za hitrejšo regeneracijo, poleg tega pa tudi aminokisline, huminske kisline in ogljikove hidrate, ki pripomorejo k hitrejšemu okrevanju ter poskrbijo, da poškodbe na normalno rast in rodnost ne vplivajo v preveliki meri."

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.