Svet
3398 ogledov

Je bil to motiv streljanja v Utrechtu?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:15 18.marec 2019.

    Dajte lagat komu drugemu!! Ravno na tramvaju bo poskušal ubiti sorodnika!! Kako vas ni sram tako lagati?? Seveda pa je bil islamski skrajnež zapret zaradi nasilja z debelo kartoteko!! Ti kekci so čakali,da pobije nekaj ljudi sedaj se pa čudijo!! ...prikaži več! Če bi ga izgnali pred 1 mesecem bi nedolžni domačini bili še sedaj živi!! Seveda pa je on imel človekove pravice ti ubogi ljudje pa žal niso imeli osnovne pravice do življenja!!

  • miller1 21:03 18.marec 2019.

    ja ja seveda...

  • majab 08:14 19.marec 2019.

    Islam je kuga človeštva!

    • VojtehVišenhofer 09:27 19.marec 2019.

      Ti si pa hemeroid.

    • mph 09:27 19.marec 2019.

      Skoraj vsaka religija, je pa ta res na vrhu.

    • VojtehVišenhofer 09:40 19.marec 2019.

      Religija je imela v zgodovini človeštva svojo vlogo. Res, da je bilo v njenem imenu ubitih na milijone ljudi (v imenu krščanstva, islama, ....), ampak je imela tudi pozitivno vlogo pri razvoju in napredku človeštva. Od napredka v znanosti pa ...prikaži več se seveda bolji za svoj položaj in namesto da bi se prilagodila času, dela človeštvu veliko škodo. In seveda se še vedno pobijajo v njenem imenu... krščanstva, islama, itd.

    • mph 12:50 19.marec 2019.

      @vojtehvisenhofer, khm, kakšno pa? O kakšni znanosti govoriš? To, da se je iz dolgočasja duhovništva slučajno še kakšen duhovnik ukvarjal z biologijo ali čem drugim ni to nobena zasluga religije kot take, je samo stranski efekt. Niti, da ne govorimo ...prikaži več koliko bi šele bilo napredka v znanosti, če ne bi bila religija konstantna cokla. Dobri verniki pa so samo tisti, ki ne jemljejo resno svoje religije. Religija je koristna kot hemoroidi.

    • VojtehVišenhofer 13:40 19.marec 2019.

      mph... težko ti v teh komentarjih razložim zakaj. Dočim, kot sem že prej rekel, od napredka znanosti v času renesanse, religija res zavira razvoj, pa je do takrat vseeno imela kar precejšnjo vlogo pri napredku in znanosti. Ne rečem pa, ...prikaži več da ne bi bila možna kakšna hipotetična alternativa. Pred 2000 leti človeštvo ne bi kar čez noč odkrilo znanstvene metode in bi že leta 1023 imeli leteče avtomobile in Google Assistant.

    • VojtehVišenhofer 13:40 19.marec 2019.

      To je preobširna tema za katerikoli forum ali komentarje. Moje mnenje je, da je imela religija svojo vlogo v preteklosti, zdaj je pa že kakšnih 400 let zastareli sistem, ki dela samo škodo. Samo poglej, kaj naredi ljudem, kot je ...prikaži več majab. Nikomur pa ne branim, da verjame v palčke, dokler mi ne začne težiti, da se bom večno kuril v peklu, ker jaz pač ne.

    • mph 07:08 20.marec 2019.

      No, vidiš, to, da te poskušajo zakurit, ker ne verjameš v palčke, je glavno poslanstvo religije od zmeraj, zato so jo pohlepni ustvarili, da tako nadzirajo ljudi in lahko vladajo. :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.