Slovenija
212 ogledov

Jutarnji list: Arbitraža bo sledila sporazumu Račan-Drnovšek

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 14:00 26.april 2017.

    HAHA kako nas hočejo Hrvati nadmudrit, da bi se prestavila Šengenska meja na AVSTRIJO, tege sporazume niso hoteli spoštovat, enako kot nobenega do sedaj, NČ bomo mi počakal par let pa pol vprašal kako sei želijo da se meja uredi, ...prikaži več če jih SPET spustimo ali v ŠENGEN ali da ga mi izgubimo, bo vse samo še slabše za nas, oni so pa odvisni od turistov,

  • smuc 23:59 26.april 2017.

    A Hrvati spet prisluškujejo EU institucijam???????

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:05 26.april 2017.

    Jodlarji kontorlirajo samo vstop v Avstrijo ne pa tut izstopa,tko,kot mi.Kontrolirajo tudi na mejah z Italijo,tko,da ni vprašanje šengena?

  • dd 15:13 26.april 2017.

    Zdaj naj umaknejo svoj ilegalni mejni prehod in naj ga lepo zgradijo na svojem ozemlju.

  • Avatar olor
    olor 14:42 26.april 2017.

    Od kod jim ti prisluhi Hrvatov? A so zopet prisluškovali ali mlatijo prazno slamo. Ti južnaki si pa marsikaj dovoljujejo.

  • KLOBO 14:59 26.april 2017.

    Glede na zahteve AUStrije o podaljšanju režima na karavankah, je zelo blizu trenutek, da bo šengen prestavljen na zgornjo mejo nad SLo, kar si Kroatarji neizmerno želijo, zato takšna burna diplomacija v Bruslju od strani teh neotesancev z Juga. Kar ...prikaži več se pa meje v Piranskem zalivu tiče, je pa samo psihološko nadmodruvanje Hrčkov, da nas spravijo v predčasno evforija, na koncu pa velik mrzel TUŠ !!

  • bine.prelesnik 15:05 26.april 2017.

    In vi hrvatkom verjamete ??\s\sŠe vedno so nas sc... t peljali. Tudi tale novica je bolj tako, tako. Se bliža turistična sezona, pa bi radi zmanjšali gužvo na meji.

  • wolf.ata 16:17 26.april 2017.

    spomnim 31:30 neprecenljivo,uh kako boli,iz rokometa pa na mejo,bi bilo 1:0 v našo korist zelo lepo

  • wolf.ata 16:19 26.april 2017.

    a kdo ve kaka je bila zadnja priznana meja med nami in hrčki?

  • k0libri 18:12 26.april 2017.

    Že (spet) jočejo Hrvati?

  • wolf.ata 19:15 26.april 2017.

    tole berem na Svet 24.si -" A.Josip Z igraj · Koper- Sem Hrvat in sram me je" - to dosti pove o tem,kaki zdraharji so tile hrčki

  • vladek 08:12 27.april 2017.

    spet bo šlo milijon hinavcev na hrvaško morje,SRAM me je

  • jozicamurn 02:02 28.april 2017.

    Istra je naša!

  • jakec1575 17:21 26.april 2017.

    nekoc smo pisali, da si bodo hrvati se zeleli dogovor drnovšek-račan. starima se najbrz smeji iz onostranstva.2 zrela moska sta se dogovorila, potem so se pa najprej na hrvaski potem pa se na slovenski strani zacele nabirati politicne tocke na ...prikaži več primitivnem nacionalizmu. Hrvati rabijo mejo z italijo. mogoce zdaj ne vec, ko imajo ekonomsko cono, je pa vseeno fajn met direktno mejo. mi pa dimnik. kar je tvoje, je tvoje za vedno. ne pa da trepetas, kdaj ti bo sosed dvignil rdeco zastavico. vse tole pa samo kaze koliko niti imajo razlicne obvescevalne v hrvaskih medijih.

  • Lavdan 21:04 26.april 2017.

    Novinarske race so včasih čudne živali, saj znajo bralce zelo razburit, kot v tem primeru. Če bi bilo res bi KORL že po nohtih hodil.

  • Alen Jazbec 14:04 26.april 2017.

    To so tako kot vedno tatolcevanja kockastih idiotov. Počakajmo na uradno objavo in ne se (še) prehitro veseliti.

  • jozicamurn 02:08 28.april 2017.

    Severnokorejski borec proti hegemoniji in prevladi ZDA zločincev. Nimajo Američani kaj iskati v S. Koreji toliko km stran, medtem ko so ga sami prvi provocirali z vojaškimi vajami (vsaj ene 500 jih je bilo) skupaj z J. Korejo tik ob ...prikaži več njegovi meji in ga sedaj tudi demonizirajo. Kapitalistične vojne mašine iščejo nove žrtve. Tako da "križar" blage veze nimaš o življenju.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:02 26.april 2017.

    Mislim,da imamo za sosede najbolj pokvarjene ljudi v celotni Evropi,če ne kar na svetu.Goveda ustaška uporabljajo metode turškega in severnokorejskega idiota,ki se požvižgajo na civilizirano obnašanje.Vse kaže,da bomo mel z ustaši še ogromno težav,zato moji dragi sodržavljani še kar naprej ...prikaži več jim noste težko zaslužene ojrote za tist njihov pofukan morje in topel pir!Dobro bi bilo tudi preverit,kolko naših politikov novega kova ima na ustaških obalah vikende in na kakšen način so prišli do njih,enako velja tudi za EU poslance in predsednike komisij v EU parlamentu?

  • Tupamaros 17:02 26.april 2017.

    Ni debate s Hrvati okoli shengenske meje. Kontrola prehoda na SLO-HR mej naj se izvaja striktno po pravilih shengena. Bruselj po prošnji Hrvaške ne more zahtevati izjeme izvajanja 100 % kontrole. Vse ki nelegalno vstopaj takoj vrniti Hrvaški kot prvi ...prikaži veči varni državi na begu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.