Slovenija
28 ogledov

Jutri grozi spletni in medijski kaos

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Špela Breceljnik 19:17 11.december 2012.

    Pa dej ne morte met tok neumnih člankov no..ne pustit da se ta spletna stran spremeni v tisto od 24ur. Mejte mal standarda!

  • Simon Habjanič 19:27 11.december 2012.

    Za katerihoroskop pa to drži? Me prav lepo zanima če kdo stoji za temi besedami, ki ste jih napisali.

  • bla_blabla 20:12 11.december 2012.

    Spela daj no :D :D :D standard pa zurnal ne gret anikakor skupaj...ze dolgo nazaj so zavili v cisto napacno smer. Kaj se pa clanka tice....zurnal pazite da se Merkur neo skril za Jupiter, ki bo s svojimi prstani ...prikaži več zasencil Venero in potem vam bo urednistvo razneslo :D (skode tak nei blo).

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 20:29 11.december 2012.

    Sem mislil, da se Žurnal nikoli ne bo spustil na tak nivo.Očitno sem se motil.

  • feferon 13:44 12.december 2012.

    Politični horoskop kaže da bomo vsi najebali!

  • mph 21:35 11.december 2012.

    Nič v primerjavi s kaosom, ki ga imajo nekateri v glavah. Ne bom pa resnično nikoli razumel, kako so lahko ljudje tako zabiti, pa brez zamere tistim, ki verujejo v horoskope, kurje kremplje, amulete, bogove, .... ok, saj ne, da ...prikaži veča ne bi bilo lepo, če bi res obstajal Dedek mraz, tisti pravi, ... ampak, če ga ni, ga pač ni. Kot sem nekje prebral, vsa umetnost življenja je, da se človek potrudi spremeniti kar lahko, kar pa ne more, pa, da se sprijazni s tem. Me prav zanima, kako tisoče in več ali manj svetlobnih let oddaljene zvezdice, kot je naše Sonce, vplivajo na celice ljudi in to tako, da se interakcija med neštetimi ljudmi točno tako izteče, kot "želijo zvezde". Joj, prejoj, saj ni res, da se to dogaja v tem tisočletju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.