Slovenija
84903 ogledov

Velika evakuacija, domove bodo morali zapustiti številni Slovenci

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 18:46 22.julij 2023.

    Za trenutek sem pomislil, da je vlada sklenila v slovenske domove naseliti migrante - pa očitno ta čas še ni prišel. Nismo pa daleč od tega.

    • Ender3 20:18 22.julij 2023.

      Saj na Trstenjakovi za take pregovorno nimajo prostora.

  • Boschtjan Zupanchich 17:54 22.julij 2023.

    Naj jo posodijo ukrajincem, ... za kratek čas ...

    • vzev 08:23 23.julij 2023.

      Ukrajinci se pa sedaj res ne bodo ukvarjali z muzejskim eksponatom.

    • Boschtjan Zupanchich 08:10 25.julij 2023.

      Menda so jo nekako onesposobili, .... samo, jaz jo ne bi drugače kot z indukcijo.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 08:10 23.julij 2023.

    To smo mi že večkrat doživeli v Hessnu. Celotno mesto Babenhausen so evakuirali in na koncu je naredilo puf...pred tem pa, žalostno je videti kako so rešilci vozili nepokretne iz domov in to daleč od tiste bombe. Včasih res pretiravajo ...prikaži več s temi izračuni. Če bi bilo res tako hudo, bi mene bolj skrbelo za hišo, blok, kakšne razpoke bodo nastale.Pa se ni še nobena hiša podrla. Ne verjamem da je potrebna vsa ta panika v radiusu 600m.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:17 23.julij 2023.

      Ja itak ,sam da se nekaj dogaja,pa pol veselica,pa nagrade za hrabrost,pa intervjuji,parodija

  • vzev 08:26 23.julij 2023.

    Zopet kompliciranje. Pa če bi živel tam, me nebi spravili iz hiše. Kopač je spravil to bombo ven, jo razmetaval... Pa ni počila. In tudi sedaj ne bo. Samo, da se zapravlja denar. Po vrhi še pa maltretirajo prebivalce, ki ...prikaži več bi samo radi lepo mirno uživali in počivali doma.

  • Ender3 18:33 22.julij 2023.

    Zakaj jo nebi raztrelili malo višje pri Bovcu..Tam v teh dneh rabijo ognjemet..

  • Avatar karjola
    karjola 21:03 22.julij 2023.

    JUtre vsi na rafut. Prneste pivo in čevape. Nardimo žur!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.