Slovenija
22 ogledov

Kaj? Kaznovali boste kupce?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 07:35 09.maj 2015.

    Ma ja da bom komu kazal račun kaj je koga briga kaj sem v trgovini kupil mislim no naj proba kak glupi inšpektor zahtevat račun od mene kar bom imel pri roki bo dobo v glavo brez skrbi potem pa ...prikaži več bom poklical policijo in povedal da me je nadlegoval Nihče se nima pravice vtikat vame in od mene zahtevat da mu pokažem kaj sem kupil

  • marost 12:13 10.maj 2015.

    Jaz tudi vedno vzamem račun. Ne vidim pa razloga, da bi ga kazal enemu tujcu. Naj inšpektor naredi svojo nalogo in preveri pri prodajalcu, ali ga je izdal.Sicer pa... grem s kolegom na pijačo... On mora oditi pred mano... ...prikaži več ali kaj zdaj?? On vzame račun, ga pokaže inšpektorju. Super. Jaz grem za 10 minut za njim in plačam 400€, ker ga je pač kolega odnesel...

  • Ferluci 20:48 08.maj 2015.

    Zaradi pavšala. Manjši podjetniki in trgovci so namreč obdavčeni pavšalno in jim ni potrebno izdajati računov.

  • Avatar čavez
    čavez 16:59 08.maj 2015.

    Je možno na tem svetu najti še večje bedake?

  • Jagijagi1 17:58 08.maj 2015.

    Rossotom zmankuje denarja!Najlažje ga dobijo od glupe raje!To rossoti zelo ste inovativni!

  • maresem 19:06 08.maj 2015.

    Kaj pa še lahko pričakujete od te gnile in zagamane države?!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:41 08.maj 2015.

    bo tm ena babica šla v trgovino pa nav vedla al pa bo pozabila na to da mora vzet račun..evo pa ji bo šla cela pokojnina za to.... : /

  • Skippy 20:06 08.maj 2015.

    Slovenija je že čisto blazna. V Avstriji pa ti razen v trgovinah računa povečini niti ne dajo.

  • vzev 22:25 08.maj 2015.

    Ni nobene pravne podlage, da me lahko kaznujejo če sem odšel npr. iz gostilne brez računa. Kaj če sem šel na pijačo z več prijatelji. Eden plača in vzame račun, nato odide. Ali smo potem ostali v prekršku ker nimamo računa?

  • BorutK 22:52 08.maj 2015.

    Jest vedno in povsod vzamem račun, ne vidim nobenega problema v tem. Se prav, da ste vsi vi del problema, ker ne jemljete računov, posledično se ne plačuje davkov, posledično zmanjka denarja za vse živo..., vsak naj sprejme svoj delček ...prikaži več odgovornosti in bomo takoj švica. Ne pa se skoz nekej upirat z vsemi štirimi.

  • vzev 23:15 08.maj 2015.

    Kaj mene briga za državo? Od nje ne dobim nič, vzamejo mi pa ogromno. In so mi ogromno tudi že pobrali. Če mi bo neko, dal neko storitev 20% bolj poceni brez računa, sem jaz v dobrem, pa tudi on ...prikaži več je v dobrem za tista 2%. Za državo mi je pa čisto vseeno.

  • DasAuto 23:42 08.maj 2015.

    če ni računa niti ne plačam, če pa ga nato pustim na mizi ali vržem v prvi koš za smeti, pa to nikakor ne sme biti kaznivo. kaznuje naj se goljufe, ki take račune kasneje stornirajo, kajti ti utajajo davke ...prikaži več in ne potrošniki, kateri pošteno plačamo izdane račune.

  • vzev 23:46 08.maj 2015.

    Pa kaj ni tukaj čisto kršenje človekovih pravic? Kaj ni tukaj vtikanje v moj osebni prostor? Kako ima inšpektor pravico gledati, kaj sem jaz v trgovini kupoval. Kdaj se bo v to vključila varuhinja človekovih pravic.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 22:17 09.maj 2015.

    Ma jebe si mi za državo,prav tako se njej jebe za nas.Skratka,inšpektorjibodo morali kontrolirati v skupinah.

  • nostradamus 18:18 08.maj 2015.

    taksni absurdi so mozni samo v sloveniji (cel svet se nam posmehuje) ko zaradi tajkunizacije propade kako veliko slovensko podjetje za delavce ni drugega kot v najboljsem primeru zavod ko pa zmanjka mejnih prehodov pa gospode carinike preusmerijo v inkasante ...prikaži več in razne mobilne enote ki harajo po cestah in parkiriscih preganjajo branjevke in gostince sedaj naj bi pa stali pred raznimi marketi in nadlegovali se potrosnika ni smesno prav bolano se mi zdi vse skupaj a v tej drzavi me nic vec ne preseneti se v butalah je verjetno bolje ali pa vsaj enako.

  • Avatar praufo
    praufo 13:01 10.maj 2015.

    Ja pa sej je dost carinikov, ki so še vedno zaposleni, po novem na FURS. Kaj bodo pa oni delali. Če je kakšna večja prireditev pregledajo kdo izdaja račune, na 1. november prešlatajo prodajalce sveč in rožic, sicer pa vmes ...prikaži več nimajo kaj počet, bodo pa regledali račune. Pomembno je, da ima državna uprava množico zaposlenih ljudi, ki se ukvrajajo z rajo, s tem pa ne zaslužijo svoje plače. Ko zmanjka, gre država po nov kredit.

  • marost 12:16 10.maj 2015.

    Sicer pa... Ali v vrečki imam 12 stvari. Ali bo preveril vsak izdelek posebej? Kaj pa če mi je trgovec izstavil račun za 9 izdelkov, za tri pa ne??Kaj pa če sem bil v treh trgovinah. prišel sem iz ...prikaži več prve z računom. GA pokazal inšpektorju. In vrgel račun v smeti. In sranje. v drugi trgovini en drug inšpektor. In jaz brez računa... In z enakim izdelkom, ki ga tudi v tej trgovini sicer prodajajo... Kaj pa zdaj??? Plačam 400€... Hvala...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.