Avto
564 ogledov

Kaj pomaga zimska pnevmatika, stara 10 let?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 13:01 17.november 2014.

    No to je neumnost... sem imel priliko peljat avto enega starejšega družinskega člana, ki je imel 10 let stare zimske gume, na pogled so bile videt praktično nerabljene, ker je imel avto samo za v nedeljo k maši. Obstal sem ...prikaži več v prvem klancu, ker so bile gume trde kot kamen, oprijema v snegu 3x manj kot povprečne letne gume... tako da vsekakor stara guma nikakor ni dobra...

  • KOJAK 14:38 17.november 2014.

    Zato ker je bila nevožena guma. Sicer pa se po EU standardih kot nova guma lahko proda pnevmatika stara do 5 let in če jo potem še 5 sezon voziš kakor priporočajo vulkanizerji si na 10 letih.

  • eosss 19:14 17.november 2014.

    kako nevožena, če pravim, da se je vozil vsak vikend k maši... če bi bila bolj konkretno vožena, je po 10 letih sploh ne bi bilo več...Kar se tiče pa prodaje, je pa razlika, če ti guma 5 let ...prikaži več stoji v skladišču ali pa če je 5 let na avtu izpostavljena obremenitvam in vremenskim vplivom. Pod pogojem da je seveda pravilno skladiščena, marsikje to niso...

  • xxcocaine 10:43 05.december 2014.

    guma tut otrdi, ovca ena

  • maresem 11:59 15.november 2014.

    Kako lahko policija kontrolira navadne smrtnike, sama se pa vozi s starimi neizpravnimi jajci, zlizanimi gumami itd...?

  • Papaja Popi 14:52 15.november 2014.

    Pa kaj, če so gume stare.Če je profil dovolj globok in je bočna stran gume nepoškodovana je še zmeraj dobra tudi, če je stara več kot pet let.To , da je treba kupit gumo na dve do pet ...prikaži več let je samo dovolj močen trgovski lobi.

  • HappyBunny 12:21 15.november 2014.

    A se nebi raje vprašal kako lahko ima policija stara neipravna jajca, zlizane gume itd?Meni se zdi logično, da policija preverja stanje, ne zdi se mi logično, da se država tako mačehovsko obnaša do policije in jim za njihovo delo nudi odpad.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.