Slovenija
452 ogledov

Kaj se je zgodilo s pokojninsko dobo od študentskega dela?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dezurni 09:21 22.november 2016.

    Če se to nanaša na pokojninsko dobo z dokupom, potem se sindikati zaenkrat zanjo "borijo" še evropskim sodiščem. Tožbo pred sodiščem je z njihovo podporo vložilo pet posameznikov. http://www.zurnal24.si/sindikati-vlozili-tozbo-clanek-281167

  • ode 06:59 23.november 2016.

    Vsi vemo, da pogosto namesto študentov, ki so dobili delo v nekem podjetju, namesto njih delajo povsem drugi ljudje, ki niso študenti, s tem, da morajo 1/3 plače "oddvajati" študentu, ki je nosilec delovne pravice. Komu pripada pokojninska doba? Prvemu, drugemu ali obema?

  • Gigiiinjo 20:07 21.november 2016.

    hvala za tole.a sem edini kateremu ne odpre strani od ezpiza? :) kao ne more naložit

  • mokmelk 20:08 21.november 2016.

    Pa kdaj boste že nehali s temi eZPIZ, eSODIŠČE eSTRANIŠČE in drugimi eSRANJI ?! Naslednje generacije bodo slepe in debilne že pri 20-ih letih.

  • Vesoljec 03:16 22.november 2016.

    Z e-storitvami ni nič narobe, dokler so alternativa. Zelo verjetno si pa ti nesposoben uporabe elektronskih storitev.

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:23 22.november 2016.

    Kaj pa je s prispevki, ki smo jih za pokojninsko dobo nekateri vplačevali več let, ko smo bili brezposelni? A je to res šlo v nič?

  • Ferluci 07:52 22.november 2016.

    Ravno obratno, debilna bo generacija ki tega ne bo znala uporabljati.

  • Ilidalda 08:58 22.november 2016.

    Pisno vlogo za izpis obdobij zavarovanja sem poslala že na začetku leta, pa še vedno nisem dobila nobenega odgovora. Torej zavajajo tudi s to informacijo, da dobiš izpis zavarovalne dobe.

  • dezurni 09:17 22.november 2016.

    Hm, morda hitrost res ni njihova vrlina. Ko smo mi nazadnje govorili z enim od študentom, se je dalo dobiti izpisek osebno na njihovi enoti takoj. Lp, Barbara

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.