Avto
9020 ogledov

Kako bi rabljen avto kupil mehanik leta Primož Rožnik

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 14:18 19.december 2016.

    Če malo pomislim tudi jaz, se mi je za zjokat ko slišim da si niti mehanik leta (ki je to postal že ttretje leto zapored) NE MORE KUPIT novega vozila, zdej al smo v še večji buli kot zgleda, al ...prikaži več nekdo laže al pa je mehanik malo bolj škrte sorte :)

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:44 19.december 2016.

    Če malo pomislim, kako sem sam kupoval rabljene avtomobile..... Poba ima prav. Pameten dečko in seveda hvala za nasvete!!!

  • KOJAK 08:58 20.december 2016.

    Takoj ko NOV avto zapelješ iz salona si izgubil 20-30% vrednosti.

  • Ferluci 09:22 20.december 2016.

    No ja, končno en pameten nasvet. Stvari, na katere ponavadi ne pomisliš in verjetno res držijo. S prvim letnikom novega modela sem res že imel težave, tako da verjetno tudi ostalo drži.

  • Tone Tement 17:46 20.december 2016.

    Pametno nekoga vzet s sabo ki se spozna na avte

  • Avatar skeptik
    skeptik 14:34 19.december 2016.

    ali pa je samo pameten in ve, koliko € lahko vržeš skozi okno z nakupom novega avtomobila?Mogoče pa jih kupuje za preprodajo in je to njegov hobi?

  • snupy 11 15:47 20.december 2016.

    Tri pravila za laike; 1. Avto slovenskega porekla 2. prvi lastnik. 3. Vozilo z urejeno servisno knjižico ki je lahko preverljiva na tistem servisu kjer je poštemplana ( najboljše če je digitalna, saj težje pride do zlorabe. Če vse to ...prikaži več štima si že na 80% dobrega nakupa, ostalo pa lahko tudi na oko vidiš ohranjenost zunanjosti in notranjost. Avto ki je dobro ohranjen ima tudi realno ceno in včasih se splača dati tistih par sto evrov več za dober nakup. Je pa tudi res da se takih avtov zelo malo znajde na netu in moraš biti kar previden. Pa nisem mehanik!!!!!!!!

    • Harrison 08:10 30.januar 2019.

      Prvo kot prvo slo poreklo ali nemško. Avto vožen po naših njivah je definitivno bolj zje.., kot enak letnik v Nemčiji. Govorim ob normalni uporabi. Kaj ti bo servisna knjižica, če je tip delal z avtom, kot svinja z mehom. ...prikaži več Že v tem vidiš, kakšen odnos ima do avta, ko pogledaš notranjost. Če je ta skrbna, je bila tudi mašina vzdrževana. Pa še bi ti lahko našteval...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.