Avto /avto/na-strom
1892 ogledov

Kako polniti električni avto pod blokom

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mary_Buchholtz 20:07 16.december 2020.

    Zapustil sem službo in zdaj. S tem preprostim spletnim delom na domu zaslužim 139 USD na uro 0d doma. zaslužim 25 tisoč dolarjev na mesec s spletnim delom 3 ure dnevno. ... >>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • peter4 08:12 18.december 2020.

    Cene VSEH avtomobilov so se dvignile za 5k v zadnjih nekaj letih (3-5). To nekako sumljivo sovpada s prihodom e- avtomobilov, ki so pa seveda še veliko dražji! Nizozenske izkušnje tudi kažejo da ni res da imajo e-avtomobili "skoraj nič" ...prikaži več vzdrževanja, če jih uporabljaš v enakem obsegu kot holzkohlenwagen-e, Živim v mestu z 15k prebivlaci in imamo zaenkrat 3 javne polnilnice! Dnevno na cesti srečam 2 tesli in 2 i3. Vsi imajo polnilnico doma. Ta ki si kupi e-avto ima svojo hišo in svojo polnilnico!

  • Build_NEK2 21:13 16.december 2020.

    Trajanov a si si sploh ogledal izbiro e-avta, ko praviš, da ni nobenega zate? Maš novi id3, id4, teslo 3, teslo Y, MG, tudi audi e-tron je super izbira. Model X je tudi dobra izbira(danes sem ga videl v velenju ...prikaži več in je ful lep pa hitr), imaš tudi model s, mustang mach-e, audi e-tron GT, Polestar, neke renoulte, nissan ariya in leaf, električno hondo, e-mercedeza, kio, hyundai ionic in Kona, Porsche taycan, jaguar I-pace pa še bi lahko našteval. Izbira torej ne sme biti izgovor.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 14:53 17.december 2020.

      Ko bodo uredili da vsak zaposlen in živeči v bloku ima svoje parkirno mesto,pol bo imeti smiselno e-avto. Ne pa prides pozno zvečer in ni več prostega parkirišča!?

    • Build_NEK2 23:34 19.december 2020.

      Včasih je bila problem cena, zdaj so polnilnice pred bloki. Polnilnic je vedno več, tako da kmalu to več ne bo izgovor. Prej ko slej bomo vsi šli na elektriko.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 21:49 20.december 2020.

      Ok

  • stromar 18:10 16.december 2020.

    Jazbinšek za 5t do 15t eur podaril stanovanja, sedaj bodo še zastonj polnilna mesta, čestitam

    • stromar 18:16 16.december 2020.

      Pardon 5t do 15t DM, ne eur, kar je deljeno z 2

  • Snežinko 16:51 16.december 2020.

    No, jaz tudi še ne poznam vozila, ki bi zadostil mojemu ENEMU SAMEMU pogoju: da je poln v dveh, treh minutah, kot sedaj bencinar. Ker je to prvi in osnovni pogoj naprej sploh ne gledam več. Ko bo ta izpolnjen ...prikaži več se pa pri meni oglasite, prej ne.

    • stromar 18:08 16.december 2020.

      Kako ne, zvečer par s za priklop in zjutraj par s za izklop kabla domače polnilnice v garaži, pa tudi drugače še nisem nikoli čakal poleg, da se napolni. Nimam časa da bi zgubljal ure in eur na bencinskih že tri leta

    • Build_NEK2 20:59 16.december 2020.

      Snežinko, a uživaš, ko greš vsake toliko na bencinsko poslat arabcem dnar? Meni je dosti bolje skoraj brezplačno polnjenje doma, čez noč, pa še čisto je bolj za okolje. Stromar, vesel sem, da je vedno več takšnih, ki poznamo potencial ...prikaži več elektricne energije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.