Avto
936 ogledov

Kako pravilno izpolniti Evropsko poročilo o nesreči

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bizgec 10:19 25.februar 2017.

    Pomagala bi edino kamera v avtu. Pa takoj bi moral poklicati policijo, da bi ta dokaz pregledali in ga uradno zabelezili (da se ne bi mogel nihce potem izgovarjati, da je posnetek bil kakorkoli spremenjen ali pa, da ni nastal takrat).

  • Papaja Popi 08:09 25.februar 2017.

    Pa ravno Triglav ste vprašali za mnenje, kjer se svojih nasvetov zelo redko ali nikoli ne držijo!Ali pa je to plačan oglas ?

  • nergač 09:02 25.februar 2017.

    Ravno včeraj se mi je zgodilo. Peljem po Šmartinski proti mestu in iz leve neki retard z avtom v rdečo in me je zgrešil zadaj za centimetre, skratka zelo na tesno. Vprašal sem se, kako bi dokazal, da sem šel ...prikaži več v zeleno jaz in ne on, saj bi on gotovo trdil, da sem šel jaz v rdečo. Tega je, po mojem, kar veliko.

  • nergač 09:02 25.februar 2017.

    Ravno včeraj se mi je zgodilo. Peljem po Šmartinski proti mestu in iz leve neki retard z avtom v rdečo in me je zgrešil zadaj za centimetre, skratka zelo na tesno. Vprašal sem se, kako bi dokazal, da sem šel ...prikaži več v zeleno jaz in ne on, saj bi on gotovo trdil, da sem šel jaz v rdečo. Tega je, po mojem, kar veliko.

  • moder 09:51 25.februar 2017.

    pomoje bolj to slednje...

  • nergač 10:39 25.februar 2017.

    pri nas se bi nasprotna stranka (retard) pritožila in zahtevala izločitev dokazov, in seveda uspela, saj se pri nas amaterski posnetki ne upoštevajo kot dokaz na sodišču.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.