Magazin /magazin/vip
34 ogledov

Kako so Slovenci udarili mimo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ecaf Koob 23:26 28.junij 2013.

    grdi, umazani, zli?

  • Žirafa 18:42 29.junij 2013.

    Raje bele kot oranžne noge. Fuj in fej.

  • dd 11:20 28.junij 2013.

    Ko gledam te obleke, vidim, da je oblačenje pri nas, še vedno prava katastrofa. Kaj si je mislila kČeprav verjamem, da je vsaka dama pri sebi mislila, da je oblečena najbolje. Predlagam izdajo dobre knjige, ki bi govorila o ...prikaži več primernem oblačenju.

  • 1111 14:50 28.junij 2013.

    ...na sliki izgleda, da so na pogrebu...bi bil cajt, da se neha s temi neumnostmi!!!!!!!!!

  • seenamojca 15:01 28.junij 2013.

    Taka knjiga je že izšla pred nekaj leti. Avtorica je Lea Pisani, naslov pa Obleka - kaj, kdaj, kako. O tehle oblekah pa ne bi izgubljala besed. Katastrofa!

  • rokson 15:57 28.junij 2013.

    tipične slovenske kmetice, kako prepoznati slovenko..lahko, nalakarirani nohti na rokah in nogah, po možnost japanke in bele noge, ter očala na glavi.....tudi med temi je veliko kmetic, ki kažejo fuj in fej bele noge..kvazi dame....kmetice

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 17:53 28.junij 2013.

    ? Pa koga to res zanima?? Se jaz ne vem zakaj sem ta "clancic" odprl? Ampak resno, koga briga kaj je imel neki wannabe na eni glupi zabavi od nekih samovsecnezev obleceno?? Kaj je res z nami narobe? Ukvarjat se ...prikaži več kako se eni obleceni - jaoooo pa sej ne mores verjet

  • zic 22:31 28.junij 2013.

    ej kwa so pa te cune nepomembne u lajfu, tko da v tej krizi če bi šli tja u najlon vrečki so že ok!!!!

  • ocean 22:58 28.junij 2013.

    Na predvstavljenem posnetku nisem prepoznal nikogar. Ali so te osebe poznane delavcem dursa, policiji ali novinarjem, ki krojijo kdo naj bi bil znan in poznan. Ali bo kdo praznoval obletnico mojega rojstva, saj sem za Slovenijo sigurno več prispeval kot ...prikaži več angleška kraljica. Odkrito priznavam, da me je zaradi mnogih tako imenovanih znanih Slovencev in Slovenk sram, da sem Slovenec.

  • zic 22:33 28.junij 2013.

    kolk dobiš od Pisanijeve, da ji delaš reklamo????

  • Žirafa 18:43 29.junij 2013.

    A zato, ker je kaj priporočala, temu že reklamo dela? Zaplankanci slovenski.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.