Slovenija
575 ogledov

Kako zaprositi za odpis dolga?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 10:08 03.avgust 2015.

    Čisti nateg, lopovskim tajkunom so odpisal vse pokradene milijone, revežem pa samo 50 EU pa še za to je treba pist vlogo, to pa je država.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:04 03.avgust 2015.

    Tajkuni so prvorazredni državljani, vsi ostali pa drugorazredni. Tle se lepo vid po količini namenjenih sredstev za ene in za druge. Medtem ko so prvorazreni dobili morje, smo mi dobili kapljo v morje. Jupi ane?

  • Avatar čavez
    čavez 16:36 03.avgust 2015.

    S karticami bodo reveže žigosal kot Hitler žide, da se bo ja vedelo kam spadaš.

  • erikkk 16:01 03.avgust 2015.

    Za moje pojme niso naredil s tem nič ... do 50 evrov ... ljudje imajo po nekajkrat več dolgov ... prav smešno ...Še plačilne kartice bi rad omenu ... Zanima me kako boš prišel do gotovine ? kje ...prikaži več jo boš dvignu, ali pa bodo to plačilne kartice brez gotovine ... potem bo to spet eno zavajanje ljudi...Ljudje rabjo gotovino da lahko vsepovsod kjer kupujejo ujamejo akcije... ne pa da se jih bo splačilnimi karticami omejevalo pri izbiri trgovin ... in kot se mui tudi zdi, vohunilo kaj kupujejo.

  • Pepi 22:36 03.avgust 2015.

    Vlada je namenila 1 000 000 eurou za poplačilo dolgol 100 000 ljudem,če jast prav zračunam,je to deset evrou na osebo in paziga zlodeja,ne bo prioriteta oddana prošnja za odpis,ampak bojo vsi prišli na vrsto,kako dobri ljudje so tej veleumi,gledam ...prikaži več dnevnik,nobene gužve nikjer,normalno saj narod spet ni tok bebast,kot si mislitein kmalu se bo pojavil veleum,ki bo rekel,da so ponudili narodu,pa niso sprejeli,na grmado vas je treba dat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.