Šport /sport/zimski-sporti
53641 ogledov

Navili cene vstopnic za Planico: Redki si bodo lahko privoščili ogled v živo!

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 13:04 02.februar 2023.

    Nič hudega - koliko stane Ferari me tut ne gane. Če se umeščajo v premium in top, naj pač bo za tiste ki se lahko skeširajo toliko.

  • Pepe007 12:43 02.februar 2023.

    Prišli bodo gledat tudi tujci in morajo biti cene primerne, da se ne smejijo, da je čisto zastonj. Osebno sicer ne glede na ceno ne bi šel gledat v živo. S športom se raje ukvarjam kot gledam druge. Profesionalni šport ...prikaži več je posel in posel mora prinašati dobiček, ne pa odnašati denarja iz proračuna. Tudi zato je smiselno, da so cene vstopnic primerno visoke. Verjetno so preštudirali, kdo je potencialna klientela.

  • pravičnik77 12:20 02.februar 2023.

    ne bom gledal niti po televiziji...

    • Avatar Leon
      Leon 12:55 02.februar 2023.

      RTVS ne gledam od fašističnega prevzema .

    • oneh 13:27 02.februar 2023.

      Ja levuharji, saj vam je pred volitvami obljubljal, da ne potrebujemo nižjih davkov saj bi s tem denar zapravljali za neumnosti. Višja cena vstopnice pa pomeni več z davki pobranega denarja in se povsem sklada s politiko levakov- skubiti državljana ...prikaži več bolj kot frči taubijevo perje po golobnjaku. Zato mejte svobodo in plešite levaki, plešite...še bolj, kot ste do sedaj.

    • pravičnik77 13:35 02.februar 2023.

      mama ti je levnuhah, SĐSovc. A moraš res v vsak svoj dopis na spletu politiko vpletat?

    • oneh 13:44 02.februar 2023.

      Čudno, zapis levčka te pa ni nič razburil? Se imel zaradi plesa preveliko omotico, da bi ga videl? Ja, sedaj ko je svoboda in levaki plešete je vse politika.

    • pravičnik77 13:45 02.februar 2023.

      jaz osebno bi RTV SLO ukinil, pa ne zarad vodstva, ampak zarad katastrofalnega programa zadnjih 30 let

    • oneh 14:11 02.februar 2023.

      Tu pa lahko pridemo skupaj. Nagnat vseh 2200 zaposlene. Ukinit prosilni harač vezan na elektro priključek. Izvesti javni razpis za nujno potrebne delavce ob zagonu prenovljene RTV in jim iz proračuna omogočiti financiranje omejeni čas (npr. 2 leti). Vsebine, katere ...prikaži več niso tržne a so pomembne se združi v neki drugi ustanovi. V tem času se naj formira ustanova katera bo sposobna sama preživeti na tržnih temeljih. Ker pa imamo svobodo in levaki plešejo so to le pobožne sanje.

    • satir 14:45 02.februar 2023.

      Nacionalna televizi, če se že futra iz naročnin in proračuna, ne bi smela niti sekunde reklame rolat. Tako pa za isti denar porabi tretjino cajta za reklame ostalo za politično prepucavanja na obeh straneh in za pranje mozga... osebni pogledi ...prikaži več voditeljev nas sploh ne zanimajo. rabimo objektivnost, ki je še NIKOLI ni bilo, vedno je podrejena politiki. take tv ne rabimo.

    • jakec1575 19:45 02.februar 2023.

      rtvja ni vec. je noratv na slo 2.

  • satir 14:40 02.februar 2023.

    Jaz pa pravim tako: Šport je čisto privatna zadeva vsakega posameznika in mi prav dol visi tako za karte kot za tekmovalce. Le ti dobijo nekaj keša tudi iz mojih davkov, vsi ostali pa služijo. Tako, da zaradi mene in ...prikaži več zaradi masovne pijanke so lahko karte tudi po pet jurjev. Šport me ne poenoti več z narodom, ker če me "fajonka" pošilja v vojno proti rusom, brez nas kaj vprašat potem s tem narodom nimam nič več.

    • franc67 13:53 04.februar 2023.

      Daj Rusofil ne bodi tako preplašen ali imaš jajca ali si čokolino.Ali ti nič ne pomeni pravica in trpljenje Ukrajincev proti vele sili Rusiji.

    • satir 15:01 13.februar 2023.

      ne prav nič... kaj se pa gredo fašizem, tebi se nič ni smililo 16 000 pobitih rusov od leta 2014, pa požiganje ljudi, pa sedaj požiganje knjih....

  • Harrison 17:13 02.februar 2023.

    Vtaknite si te vstopnice, veste kam!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:53 02.februar 2023.

    Mogoče je namera organizatorja poskrbeti, da se svetovno prvenstvo v Planici ne bi odvijalo pred prevelikim številom tam prisotnih gledalcev!? No, pri večdnevnih kartah verjetno računajo predvsem na tuje obiskovalce, ampak tudi v tujini ne cvetijo več rožice in vprašanje ...prikaži več koliko tujcev bo za teden Planice, da ne omenjam vseh 11 dni, pripravljeno odšteti 1500 - 2000 eur, upoštevajoč vse stroške!? Upam, da zaradi prevelike želje po zaslužku, organizator na koncu ne bo doživel finančni fiasko!?

  • Ender3 16:05 02.februar 2023.

    Ma kaj Planica, ProPlus bi šel v stečaj, če ne bi bilo MotoGP, zapitega Kržišnika in falange. Namesto nas se pasejo po tekmovanjih in promovirajo šport v katerem nimamo tekmovalcev niti dirkakišč. Zakaj Akrapovič ne sponzorira Planice namesto komercijalne Tv.

  • Svobodnež 16:43 02.februar 2023.

    Takšne cene vstopnic so svinjarija brez primere!

  • Kmodri 22:15 02.februar 2023.

    Staviti na nacionalni naboj je strel z koleno! Pozabljajo, da je kriza. Potem bodo stikali o slabi udeležbi in izgubi! Bedanci!

  • becar 19:44 02.februar 2023.

    Kar naj gre kdor hoče zbir slovenskih pijancev gledat in zmrzovat :)

  • tomaz11 17:31 04.februar 2023.

    A mi lahko nekdo pove kaj mate tako veselje hodit v planico gledat skoke?Razen tega da se napiješ ko mamba kaj maš od teh skokov?Pa ne samo skoki...Mislim kaj mate ljudje od gledanja bilokaterega športa?Vam je življenje lepše?Mirno spite ponoči?Res ...prikaži več kaj mate od teh k******* športov ko lahko enostavno na koncu pogledaš rezultat?Ne razumem kak je nekomu veselje gledat uro in pol nogometno tekmo da vidi na koncu 0-0 rezultat🤔A ni kaj boljšega za delat v življenju ko pa ovi vaši k***** športi?

  • matermila 04:30 03.februar 2023.

    Leon, torej že od samega začetka predvajanja prvih oddaj leta 56, če si že klačiil zemljo takrat. Od 1956, ko so prvič zagnali signal jo imajo že v rokah.

  • wolfenstein 18:59 02.februar 2023.

    Če bi ljudje pametno razmišljali, ne bi bilo v Planico niti enega gledalca.

  • andrej084 12:41 02.februar 2023.

    Sem mislil , da bo za Slovence zastonj, ker smo to zgradili. Nepomemben sport v svetovnem merilu, unga Grosa pa videt ne morem, kaj šele, da bi ga poslušal..

    • Avatar Leon
      Leon 12:54 02.februar 2023.

      Pejd pred parlament in protestiraj zoper vlado in dr. Goloba !

    • satir 14:41 02.februar 2023.

      Ja ker ostale vlade so se pa s hrbtom slikale s športniki ko so zmagovali...alo alo nabijat.

  • Majazmaja 19:12 02.februar 2023.

    Če je povpraševanje, je ponudba.

  • Kmodri 17:12 02.februar 2023.

    Planica je precenjena. Mene tokrat ne bo v Planico! Banda pohlepna!

  • rd2dmk2 09:37 03.februar 2023.

    redki si bodo lahko ogledali nasdtope v živo.. ne bluzit.. res ne ! ogromno ljudi si bo lahko ogledalo nastope v živo . in to ZASTONJ. se ne hecam. celo dvakrat zastonj. zastonj bodo gledal in zastonj bodo delali. PROSTOVOLJCI ...prikaži več !.. ki bodo pomagal da tale ne bodi ga treba dogodek bo prinesel svinjarijo v kraj pod Ponce. in sedaj se vprašite zakaj taka cena vstopnic, istočasno pa na stotine ljudi ne dobi nič za pomoč pri organizaciji. razen neosladkanega čaja

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:50 02.februar 2023.

    A je tudi za te podražitve kriva vojna v Ukrajini?? Kaj pravite levaki vas ni nič sram,da ropate Slovece??

  • Toma 12:48 02.februar 2023.

    Svoboda! Zabava le za rdeče izbrance!

    • Avatar Leon
      Leon 12:52 02.februar 2023.

      Lahko boš na TV gledal svoje omiljene napovedovalce po izboru Urbanije in Graha

    • Milan Jancar 12:57 02.februar 2023.

      Sedaj moramo v Svobodi plačevati vse bonbončke pacientove vlade...,ki ima najbolj rdeče korenine od vseh še delujočih politikov.No pa še kakšen Grims mu tudi rdečo-sedaj črno družbo dela..

    • Toma 13:09 02.februar 2023.

      Če verjameš ali ne ne poznam ne enega ne drugega in ne gledam Rdeče TV!

    • satir 14:42 02.februar 2023.

      Ma tardeči bi načeloma morali imeti manj denarja kod tadesni... ???

    • Ender3 15:58 02.februar 2023.

      Toma kaj se hvališ z prikletnim statusom, Kaj svobode, še sonca nimaš !. Bleda lica imaš, kot otroška ritka..

    • Svobodnež 16:47 02.februar 2023.

      Toma, to je pa precej idiotsko, se ti ne zdi??? Mnogo teh, ki so na volitvah volili levo opcijo, si niti v sanjah ne more privoščiti ogleda v živo v Planici! Ampak NE ZARADI GOLOBOVE VLADE!!! Zaradi vseh prejšnjih - ...prikaži več levih in desnih vlad!

    • Avatar Pavel Vodnjov
      Pavel Vodnjov 17:52 02.februar 2023.

      Pri moto GP in formuna1 takih komentarjev ni,pa je vstopnica v precej višjem cenovnim rangom

    • Toma 19:02 02.februar 2023.

      Ej revni Svobodnjak, večino časa smo bili pod levo vlado se ti ne zdi? Torej lepo pljuvaš po svojih! Hvala, lepo od tebe ker si priznal!

    • Toma 19:04 02.februar 2023.

      E3, Močvirniki so/ste bledi! Ja sem na sončni strani južnega gorovja. Tolčemo vročinske rekorde vsako leto, tudi pozimi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.