Slovenija
5489 ogledov

Karl Erjavec ponudil odstop

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tadej 16:17 11.junij 2018.

    Ta erjavec je meni tako smesen tip. Kako sploh pričakujes pozitiven rezultat z najvecjim lopovom v drzavi. Vsak penzionist z neko zalostno zgodbo bi bil boljsa izbira. Nekateri celo spekulirajo, da namerno igra naivnega kekca haha

    • Avatar praufo
      praufo 16:44 11.junij 2018.

      in kako je stranka desus na volitvah sploh dobila toliko glasov, se vprašaš kakšen je folk in kako razmišlja, da voli take klovne

    • Tadej 16:48 11.junij 2018.

      To je folk, ki si rece "ok bojo vsaj penzije visje"

    • Avatar praufo
      praufo 16:55 11.junij 2018.

      a če klovn reče, da bobo penzije jurja, mu pa vsi verjamejo ... ja slovenija je dežela "keč de keš", kjer vsi verjamejo v božička ali pa v klovna, ampak spoznajo, da ga ni, so pa užaljeni, zame je to ...prikaži več neskončno pretvarjanje, ali so pa volitve potvorjene

  • Avatar čavez
    čavez 16:32 11.junij 2018.

    Poslednji čas.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:31 11.junij 2018.

    To je samo blef,baraba se je prsesou na stranko kukr klop!!

  • mirror 15:47 11.junij 2018.

    Tako Erjavec kot Bratuškova sta po zadnjih volitvah ostala celo brez poslanskega mandata. Zato ni dvoma o tem, da se bosta ti stranki ne bi povezali s Šarcem za ministrska mesta teh dveh predsednikov strank v bodoči vladi. Erjavec kljub ...prikaži več temu lahko odstopi kot predsednik Desusa. To bo še veliko kravjih kupčij!

  • bucman 16:52 11.junij 2018.

    Kaj? A zdej bom pa aussen minister ( minister zunaj)?

  • marialorca 17:10 11.junij 2018.

    PA NE NO. Kaj komu ni jasno. Človek je pokrival štiri ministrstva ... Zakaj zdaj ni v parlamentu? Moral bi postati PM. ... Joj, tudi sam sem kriv, da ni. Sem glasoval za AB.

  • silhuet 15:47 11.junij 2018.

    Ne da bi Erjavec ponudil odstop, svet stranke, bi ga moral nagnati in izključiti iz stranke. Baraba je računal da bo v navezi z največjim lopovom pridobil glasove vseh v Ljublajni živečih trenerkarjev. Očitno je lopov nad lopovi celo za ...prikaži več trenerkarje prevelik lopov in so ga počasi tudi oni spregledali. Ljubljani lahko pomaga edino še Bog, ampak kot se reče, ljubi Bog, zakaj si nas zapustil !

  • Spark 08:27 12.junij 2018.

    [ Franc Jurša pred televizijskimi kamerami, ... sklenil z ljubljanskim županom Zoranom Jankovićem, in jo označil za napako. ] Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/karl-erjavec-ponudil-odstop-311270 - www.zurnal24.si Nej, Jürša motiš se, če ga ne bi podprl, DESUS parlamenta tudi od dalečne bi gledal. ...prikaži večl. Res pa je, da bomo državljani ponovno kaznovani za štiri leta, ker te bomo poslušali brez podnapisov.

  • Avatar Leon
    Leon 20:10 11.junij 2018.

    Kahel ne bo nikoli odstopil ! To je draž demokracije .

  • mokica 15:53 12.junij 2018.

    JURŠA,v kateri stranki si pa ti,da ne znaš s kom dela tvoj predsednik biznis,a dobro poznaš Jankovića osebno kot tudi preko medijev ,kateri dobiva več plavih kuvert kot mi.Po pravilu ,kot vodja poslanske skupine bi tudi Vi gospod Jurša ostati ...prikaži več v prelepi Prlekiji in zapustiti stranko DESUS.

  • pavel03 13:48 12.junij 2018.

    V 10 letih me je prikrajšal za 1/3 penzije, enako moje sotrpine istega ranga. Naj ga vrag pocitra!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.