Šport /sport/nogomet
39 ogledov

Katanec: Jaz tega pač ne znam

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mike1968
    mike1968 09:32 28.marec 2017.

    Čas bi bil, da se Srečko preneha samo zgovarjati in da nekaj naredi. Ko je prevzel reprezentanco je dejal, da bodo v reprezentanci igrali samo nogometaši, ki redno igrajo v svojih ekipah. Očitno je snedel besedo. Imamo kar ...prikaži več nekaj dobrih potencialov, ki bi bili zreli za reprezentanco. So pa igralci tudi sami krivi, da ne igrajo za klube. Poglejmo samo Krhina, ki je zame odličen nogometaš, pa se nikakor ne spravi iz Kluba. Bolje da bi igral v neki drugi ligi, pa bi redno igral, kot pa da je na stranskem tiru. Srečko naj ga pač ne kliče več, pa se bo mogoče sam predramil in si poiskal drugi klub.So pa tudi igralci, ki redno igrajo in v klubih jim še nekaj ratuje, beri Birsa, v reprezentanci pa še vedno niso dali kakše dobre igre.Tudi Kampl se mi je zdel izgubljen. Letal je gor in dol in včasih si imel občutek, da je izgubil kompas.Zakaj Mevlja ni igral, ve samo Srečko.Mnogi so komentirali, da bi moral dati priložnost m

  • McClain 20:47 27.marec 2017.

    yes, jaz tudi tako mislim.Mogoče se še Zaho vrne, pa Oblak in ni hudič da škotov ne nabrišejo

  • korisnik_18366 16:34 27.marec 2017.

    Vsa čast Katancu kot igralcu, očitno pa mu nekaj manjka kot selektorju. Stalni izgovori in neuspeh reprezentace terjajo njegov odhod. Levaki, ki so igrali proti Škotski se niso proslavili.

  • Papaja Popi 17:35 27.marec 2017.

    Igrajo za denar in tega jim nikoli ni dovolj !

  • uni65 17:52 27.marec 2017.

    Kako jih bo šele Malta nažgala

  • Zdene Iskra 20:13 27.marec 2017.

    Najbolje ,da začne igrati namesto njih......

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:31 28.marec 2017.

    Čas bi bil, da se Srečko preneha samo zgovarjati in da nekaj naredi. Ko je prevzel reprezentanco je dejal, da bodo v reprezentanci igrali samo nogometaši, ki redno igrajo v svojih ekipah. Očitno je snedel besedo. Imamo kar ...prikaži več nekaj dobrih potencialov, ki bi bili zreli za reprezentanco. So pa igralci tudi sami krivi, da ne igrajo za klube. Poglejmo samo Krhina, ki je zame odličen nogometaš, pa se nikakor ne spravi iz Kluba. Bolje da bi igral v neki drugi ligi, pa bi redno igral, kot pa da je na stranskem tiru. Srečko naj ga pač ne kliče več, pa se bo mogoče sam predramil in si poiskal drugi klub.So pa tudi igralci, ki redno igrajo in v klubih jim še nekaj ratuje, beri Birsa, v reprezentanci pa še vedno niso dali kakše dobre igre.Tudi Kampl se mi je zdel izgubljen. Letal je gor in dol in včasih si imel občutek, da je izgubil kompas.Zakaj Mevlja ni igral, ve samo Srečko.Mnogi so komentirali, da bi moral dati priložnost m

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:34 28.marec 2017.

    nadaljevanje:Zakaj Mevlja ni igral, ve samo Srečko.Mnogi so komentirali, da bi moral dati priložnost mlademu Zahotu. Ne vem če bi kaj pomagalo.Nik Omladič je proti koncu nekaj poskušal, ampak Srečko bi ga moral dati notri ...prikaži več že ob prvi menjavi, pa bi mogoče bil rezultat kaj boljši.Kje so se izgubili Velikonja, Matavž, Šporar, Zajc in ostali?Konec koncev smo še vedno tretji in ena izgubljena tekma še ne pomeni katastrofo. Je pa res, da če bo Srečko zopet klical nogometaše, ki v klubih ne igrajo ali igrajo zelo malo, ne bo nič s SP.Izjava, da so Junija nogometaši iztrošeni, pa je malo v levo. Če kdo želi igrati v reprezentanci, ne sme biti izgovor utrujenost, sploh pa ne tistih, ki skoraj nič ne igrajo.Pa še to.Nogometašem so na Škotsko pripeljali sorodnike in zelo me čudi, da za njih ni bila to dovolj velika spodbuda, da bi se pred njimi izkazali, da bi se borili ko levi, da bi bili lahko ti sorodniki

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.