Avto
329 ogledov

Katere poškodbe največkrat ubijejo motorista

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 16:47 13.april 2016.

    predvsem umirajo zato, ker vozijo kot nori. Pretežno ne upoštevajo omejitev hitrosti. Prehitevajo kolono vozil.

  • Lavdan 17:42 13.april 2016.

    Brane Legan ve vse. Če bi motoristi vozili z enakimi hitrostmi kot avtomobili bi bilo bistveno manj nesreč. S svojim šviganjem med avtomobili ogrožajo vse. S polaganjem ovinkov kot na dirkališču pa seveda predvsem sebe.

  • becar 18:03 13.april 2016.

    Ne se preveč spraševat zakaj. Samo da je malo posijalo sonce že pospešujejo tle čez mesto do enih 200 km/h, potem pa mal po tazadnem itd. Zmernih motoristov je po mojih opažanjih manjšina.

  • kurt 18:20 13.april 2016.

    Pametni motoristi preživijo.

  • Avatar Leon
    Leon 19:54 13.april 2016.

    Rdeča nit vsega je pomanjkanje nadzora ali pa pogledajo stran ! To so policaji, AVP ,Avto- šole,inšpektorji ,redarji in ostale birokratske službe, ki lepo živijo na račun davkoplačevalcev. Vsi omenjeni nimajo nadzora ,ker so sami sebi nadzorniki zato počno to ...prikaži več kar počno .....NIČ !

  • Avatar praufo
    praufo 21:33 13.april 2016.

    Policijska stavka je kriva zato, da se motoristi strešajo ? Še naprej prodajajte take neumnosti. Vsak je odgovorren za svoje življenje, ko se izpostavlja in če ne ve, kdaj gre čez rob, je pač njegov problem. Kaj ima s tem ...prikaži več policija, mi ni jasno. Kakšen nadzor, koga bi vse nadzirali in kdaj ? Vse to stane in je brez efekta. Po drugi strani pa ne deluje avtomatski sistem, ki beleži hitrost na trojanah. Bučke prodajate, naj jih kdo kupi.

  • Snežinko 09:49 14.april 2016.

    Ammm...kaj se ne bi najprej pozanimal? Prehitevanje kolone je po zakonu povsem legalno za enosledna vozila. Seveda z zmerno hitrostjo.

  • šport.ribič 17:25 13.april 2016.

    Ni vedno tako kot pišeš (Wings...),Je pa delno res,da nekateri ne obvladajo dovolj vožnjo z motorjem,ki ga imajo.Većina je starejše generacije,ki si motor kupijo zaradi neizpolnjene otroške želje,same vožnje z njim pa slabo obvladajo v tem našem nevarnem avtomobilskem okolju,če ...prikaži več sam nisi motorist pote bi bilo bolje,da ne komentiraš!

  • mirko 10:44 14.april 2016.

    Sam sem motorist že kar nekaj let in se mi na srečo še ni zgodila nobena nesreča. Zakaj na srečo ?? Zato ker sem v teh letih vožnje z motorjem ugotovil, da je vožnja z motorjem dejansko rizik. Ta rizik ...prikaži več je pa treba vzeti v zakup, kose odločite za motor. Kdor tega ni vedel, je bolje da se za motor ne odloči. Motoristi smo v prometu zelo slabo opazni. Vsak nepregleden ovinek je za motorista nevaren, ker nikoli ne ve naprej ali je na ovinku pesek ali ga ni. Motoristi se z končno hitrostjo povprečno ne vozimo hitro, ampak so pospeški tisti, ki pri raznih manevrih so zelo hitri in za ostale udeležence slabo opazni. Edino orodje, ki ga motoristi lahko koristimo za varnost, je: PREDVIDEVANJE. Žal pa vsak motorist nima teh navad.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.