Avto
7584 ogledov

Kdaj bo žena rekla možu, kupimo kio?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:13 15.oktober 2017.

    Če ima pametnega moža, če imajo Kio. :-) Japonci? Ha ha ha ha .... ja, morda, nekoč. Enako Nemci. Poznam 15-20 ljudi osebno, sodelavci, prijatelji, ... vključno z mano ... Kia enkrat, skoraj sigurno Kia vedno. Znanka je imela sicer ...prikaži več kar nekaj težav z Riom, kar je edini meni znani primer. Sem imel nove ali malo rabljene Citroene, Forde, Renaulte, Peugeote, ... Enkrat in nikoli več. Od kar sem prvič Ceeda, še prvi model, bo moj naslednji spet Ceed.

  • Avatar praufo
    praufo 08:41 15.oktober 2017.

    kdor ma dnar si kupi japonca, ki so dokazano najboljši avtomobili kar se tiče zanesljivosti in kvalitete izdelave, kdor ma malo manj pod palcem, pa si omisli korejca ala hyundai ali kia, obstajajo pa še tisti, ki so ta čustveno ...prikaži več navezani ali pa močno prepričani, da je nemški izdelek najboljše, v resnici pa skrpucalo, seveda pa imajo taki tudi dovolj debel tošel za nenehna popravila in servise ... po želji

  • jgm 12:28 15.oktober 2017.

    Sem imel kio. Enkrat in nikooooli več!

  • borut54 12:03 15.oktober 2017.

    Kia kia kia. In komentarji pojdite v ...... Meni je všeč. Imam pa drug avto.

  • vzev 09:25 15.oktober 2017.

    Saj lahko reče, toda to še ne pomeni, da bo kia tudi na dvorišču. Na žalost je KIA preveč povezana s Hyundaiem.

    • mph 12:03 15.oktober 2017.

      Čeprav sorodstvo, sta v bistvu nekaj čisto drugega. Je že bil nek razlog, da je Kia imela vedno oz. vsaj na začetku +2 leti garancije kot Hyundai in 3/4 opreme serijsko, kar je bilo pri Hyundaiju za doplačilo (na prvi ...prikaži več pogled je tako seveda izgledal cenejši). Tudi Lantro sem sicer imel, leto dni staro, obdržal sem jo kakšno leto. Tudi takrat prvi in zadnji moj Hyunday.

    • Rdečivrag 09:51 18.oktober 2017.

      Med Kio in Hyundaijem je pa kar velika razlika, ali pa vsaj precej večja kot med VW, Škodo in Seatom, če smo že pri tem. Pa tudi Kia ima edina jaj..., da ponuja na svoje avte 7-letno garancijo. Kdo jo ...prikaži več še???? Pe ne mi reč, da je to kar neki, če bi bilo "kar neki", ne bi v Avto Bildu postavili Kio ob Mazdi na prvo mesto v smislu kakovosti. Hyundai je bil par mest nižje.

  • Tine123 08:24 15.oktober 2017.

    Ne moreš ti zafurane znamke postaviti na prvo mesto. Kar kupite to skrapucalo in se vozite po izključno perfektnih cestah, v enem letu vam bo vse ropotalo, od amortizerjev (vpetja) do armature. Preverjeno!

    • Testament 11:30 15.oktober 2017.

      Ko sem se peljal s štiri leta starim hyundaijem (kar je baje isto s*anje kot kia...) je ropotalo vse, črički v armaturki so imeli očitno pevske vaje, pelje se nikakvo...

    • Rdečivrag 09:47 18.oktober 2017.

      Se mi zdi, da oba sedita v Volkswagnovem salonu in se dolgočasita, ko pišeta takšne izmišljotine. Mi imamo dve Kie, pa nič ne poje in šklepeta. Pa tudi na servise jih vozimo le zaradi servisnih intervalov, ne pa pokvarjenih DSG ...prikaži več menjalnikov, uničenih TSI motorjev ali težav z vztrajniki pri TDI dizlih...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.