Slovenija
176 ogledov

Kdaj bodo višji socialni transferji in zakaj jih še ni?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Five 10:01 27.februar 2016.

    Vse, kar je zgoraj navedeno, si je nujno zapomniti!Dobra informiranost je pot do uspeha.

  • milek 13:30 27.februar 2016.

    Marš delat.

  • milek 13:31 27.februar 2016.

    Sistemska napaka družbe so prejemniki podpore, ki se jim ne ljubi delat.

  • milek 13:33 27.februar 2016.

    Prav maš. Dobiti bi jih morali samo tisti, ki nekaj naredijo za družbo.

  • izRODEk 18:25 27.februar 2016.

    Hej redneck, portal za tebe se nahaja na naslovu http://www.kmetija.si/

  • izRODEk 18:26 27.februar 2016.

    Velika nezaposlenost je produkt kapitalizma (dela za vse ni), v socialni družbi brezposelnih ni, posledično tudi socialnih podpor ne.

  • izRODEk 18:32 27.februar 2016.

    Se opravičujem, postal napačen naslov. Pravi je: http://www.kmetavzar.si/

  • Ferluci 16:28 28.februar 2016.

    Izrodek: delno! Najprej mora vsak sam poskrbeti zase, ne pa da se zanaša na druge. Včasih je treba poprijeti tudi za kakšno delo, ki ti ni všeč. Ne maram lenuhov!

  • erikkk 19:44 28.februar 2016.

    Že decembra sem v večih komentarjev pisal da bodo hoteli zadevo zavlačevat ali pa izigrat ljudi ...ravno to se je naredil ..

  • erikkk 19:53 28.februar 2016.

    motiš se poznam veliko socijalno ogroženih ljudi in niso nobeni lenuhi ... razern če sodiš po sebi

  • izRODEk 18:31 27.februar 2016.

    Socialna podpora je nadomestek za tiste, katerim mi vsi skupaj kot družba ne zmoremo zagotoviti dela, da bi si za kruh zaslužili sami. Vsi socialno ogroženi so ogledalo našega skupnega neuspeha.

  • Avatar Leon
    Leon 08:32 27.februar 2016.

    Kdaj bodo višji socialni transferji in zakaj jih še ni? .......CSD je sistemska napake naše družbe !

  • Papaja Popi 08:34 27.februar 2016.

    Če kdo misli, da so naključno pozabili, se moti.Država to namensko dela in zavaja.Uslužbenci pač dobijo navodila, ki jih slepo ubogajo.

  • izRODEk 09:39 27.februar 2016.

    V začetku februarja sem vložil tožbo na upravno sodišče zaradi kršitev. Upravno je tožbo zadrževalo skoraj mesec dni, zdaj pa se je izreklo za stvarno nepristojno za odločanje in zadevo predalo delovnemu in socialnemu sodišču.Vmes so mi zavrnili brezplačno ...prikaži več pravno pomoč češ, da sem možnost za pritožbo zoper odločbo CSD zamudil - kar je čista izmišljotina, saj nisem vložil pritožbe zoper odločbo pač pa tožbo in je odločba temelj kršitve. Enostavno sodišče več kot očitno zavlačuje z obravnavo tožbe in to kljub temu, da sem prosil za takojšnjo obravnavo, saj predmet tožbe zadeva preko 50.000 ljudi in gre za kršitve pravic socialno ogroženih.

  • izRODEk 09:39 27.februar 2016.

    1.) Upravičence do DSP je MDDSZ postavil v neenakovreden položaj. Če je nekdo imel pravnomočno odločbo o prejemanju pomoči po starem znesku, drugi pa je za enako obdobje zaprosil vnovič in dobil višji znesek, sta obravnavana različno - v nasprotju ...prikaži več s pravnim redom RS.2.) Obresti. Če je upravičencu pripadalo izplačilo že januarja, prejel pa je februarja, mu pripadajo obresti - MDDSZ jih ne izplačuje in s tem krši obligacijsko obveznost.3.) Stroški: če je nekdo imel veljavno odločbo, pa je (za pridobitev višjega zneska) moral vložiti novo vlogo, so mu pri tem nastali stroški (tiskanje obrazca, potni, poštni stroški..). Upravičenec ni storil ničesar narobe in ni dolžan trpeti teh stroškov. MDDSZ jih mora povrniti.

  • izRODEk 09:48 27.februar 2016.

    Poudarjam še, da se nove vloge vodijo pod istimi opravilnimi številkami kot že veljavne stare vloge. To kaže na očitano kršitev MDDSZ, da od upravičencev zahtevajo vloge za pridobitev pravice, katero so prosilci že imeli. To pa je tudi zavajanje ...prikaži več pravno neukih strank, kar je v nasprotju z vsemi pravnimi normami v pravosodju. O tem škandalu so bile obveščene vse slovenske politične stranke, vlada, mediji.Edini, ki o tej zadevi poroča, je ŽURNAL 24. Spoštovanje.

  • Ferluci 13:13 27.februar 2016.

    Na splošno so socialni transferji previsoki. Res pa je, da niso pravilno razporejeni - torej jih dobiva marsikdo, ki do tega ni upravičen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.