Svet
23 ogledov

Kdo je bil Hugo Chavez

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 23:29 05.marec 2013.

    Vem, da bo en kup teorij zarote, tudi sam je namignil na to, da je za nenavadnimi oblikami raka zbolelo že več južno ameriških politikov ... kar je seveda lahko samo teorija ... me pa ne bi čudilo, če bi ...prikaži več svoje umazane tace imela zraven CIA, z žegnjem Wa ali ne. Ne bi bil ne prvi ne zadnji, ki je umrl "naravne" smrti

  • Janko Kotnik 00:24 06.marec 2013.

    počivaj v miru!

  • renemario 06:18 06.marec 2013.

    Še več takih, ki bi zavrnili vse oblike kapitalizma in svet bi seveda bil manj krut do ljudi. RIP.

  • Pepe007 06:48 06.marec 2013.

    Zakaj vsak revolucionar, ki zase trdi, da je dober, mora postati diktator? Nekaj je hudo narobe v tej ideji... Prepričan sem, da so ljudje zamenljivi, če je glavna ideja dobra. Na velikih službenih projektih se to pokaže, čudno da ...prikaži več nekateri mislijo, da v politiki temu ni tako.Ali v Venezueli danes živijo bistveno bolje kot so pred 14-imi leti?

  • franke 09:34 06.marec 2013.

    PO MOJEM SO GA JE ZASTRUPILA AMERIKA,ZELO MLAD JE MORAL UMRET ŠKODA. POČIVAJ V MIRU.

  • mph 16:47 06.marec 2013.

    Gre za splošen problem pokvarljivosti. Presedniki držav imajo nekje največ moči in postanejo (načeloma) prej ali slej diktatorji, preveč "pametni" direktorji postanejo diktatorji v malem v firmi, politiki, vodje, šefi, .... Nisem bil osebno tam, kar pa sledim, slišim, berem, ...prikaži več .... jim gre bistveno bolje, kot pod ameriškim škornjem, in enako Kuba. Tam bi pa sploh lahko še bistveno bolje živeli, če jih ne bi teptali cel čas Američani. Kljub Mooru, ki pelje tja skupino bolnih američanov, ki ugotovijo šokantno stvar, da isto 100% identično zdravilo stane v Ameriki 120$ na Kubi pa mislim, da enih 5 centov. In, če jih ne bi izčrpavala Amerika bi živeli še bistveno bolje. Tako je moj zaključek še vedno na mestu, največje zlo tega sveta, ki soustvarja vsa ostala podobna, je v obliki Ameriki oz. njihove prepotentnosti in njihovega kapitalizma.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.