Slovenija
54 ogledov

Kdo medijem povedal za občutljivo vprašanje?

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 13:20 11.januar 2013.

    "Zahtevam, da gremo na točko nič, da se razveljavi sporazum ter da se usedemo z mojim odvetnikom in sindikalnim zaupnikom.KARBA JAZ PA ZAHTEVAM, DA NEHAŠ SMETI PO SLOVENIJI, ČE NIČ DRUGEGA SI RODETA NASAL IN NA KONCU JE ...prikaži več MORALA DOBNIKARJEVA SPOKAT. KAJ SE TI GREŠ?

  • Ronald Reagan 16:06 11.januar 2013.

    domov si ga pelji in ga hrani...pa v vitrino si ga daj in glej

  • MeršolLingvist 13:38 11.januar 2013.

    Na Delu očitno niso bili več pripravljeni prenašati Karbinih spodrsljajev in blamaž.

  • dragec 13:59 11.januar 2013.

    Saj, res je tvoj Rode je inpotenten, Karbi se je faca tistega tipa zdela podobna "očetovi"

  • MeršolLingvist 14:01 11.januar 2013.

    Karbi sploh ne moreš reči novinar.

  • tralala 16:13 11.januar 2013.

    Vinko Vazelinko, gotov si!

  • Darko 16:17 11.januar 2013.

    genij si, zakaj je dobnikarjeva odstopila, če je karba trdil da je rode ata? kar tako malo

  • rogg 16:27 11.januar 2013.

    Vinko, ti si genij... kje si bil doslej...

  • Scott 01:30 12.januar 2013.

    karbin sin - GOTOF SI !

  • Ronald Reagan 13:34 11.januar 2013.

    Karba, GOTOF SI ti !!!zavedaj se da smo v tržni in ne dogovorni ekonomiji.ako kot vsak delavec v proizvodnji si tudi ti ko novinar lahko odveč. Jebiga, to je živjenje.Prej kot se boš sprijaznil bolje bo za ...prikaži več tebe...In srčno upam, da greš delat nekam za trak za 500€...pa da vidiš kaj je delo.

  • URIAH HEEP 13:48 11.januar 2013.

    Vsi vi, ki ste podali komentarje spodaj, da vas ni sram.Mislim, da je Karba eden redkih novinarjev, ki si sploh upa pisati o resničnih dogodkih.Vsi ostali se poskrijete v strahu za svoje službe.Karba, ti sam odpotuj v ...prikaži več Dubaj in objavi intervju z staro.Bo lepo povedala, kako ga je Rode prisilno namakal in potem v zameno za molk podmazal z kupom denarja.A Patrio si je tud izmislil?Idioti Slovenski.Karba, imaš mojo podporo, da razkriješ resnico o teh uničujočih rumenih pijavkah.

  • tiamat 15:50 11.januar 2013.

    Karba je en boljših novinarjev pri nas.

  • McClain 15:54 11.januar 2013.

    Karba je se za partijsko trobilo Delo, postal nebodogatreba. Dolgo so rabili, pol bralcev je ze odslo...

  • NejaS 16:03 11.januar 2013.

    Jaz pa zahtevam, da dokažeš, da se v življenju nisi še nikoli zmotil (Jezus je baje rekel tisto o kamnu, ki naj ga vrže ...), da se naučiš kulturnega dialoga in pogledaš resnici v oči - Karba je kot novinar ...prikaži več sledil zgodbi, to je njegovo delo. Res je odgovoren za posledice, ampak odpustili so ga zaradi poizvedovanja, ker je vprašal nekoga, ki mu po dolžnosti mora odgovoriti, če je govorica resnična. Objavili so pa to v Reporterju in Demokraciji. Je tam kdo odstopil, so koga odpustili?

  • Darko 16:13 11.januar 2013.

    SPET SE UKVARJAMO KDO JE IN KDO NI POSLAL sms. NE VPRAŠA SE PA KAJ JE KARBA POSLAL, VSEBINA, KI JE BILA MALONE BOLANA, A NE KARBA

  • Merkava4 16:20 11.januar 2013.

    Ni vsebina bolana - bolan je Karba, sicer pa - če je tak genijalec - zakaj ne gre k NY Timesu??? Ker tam ne gledajo gnojev,,,

  • ljimonad 16:34 11.januar 2013.

    ne branim novinarja, ki po meni ni nič kaj posebnega, a čudi me da je zopet zraven korenjak. ta je pri vsakem dreku v zadnjem času, očitno ga je general in njegov nadrejeni poslal netit vojno po sloveniji, takšno ali ...prikaži več drugačno. a bo že enkrat dost tega vinka in vseh vinkotov te zavožene vlade?

  • sintesi 07:21 14.januar 2013.

    daj si najprej preber članek...."Z odvetniki se še usklajujem. Javno pa pozivam Venigerja, naj pojasni, kako se je v Reporterju lahko znašel zapis, da sem mu pošiljal SMS-e. Jaz njegove cifre sploh nimam. To je lahko dokazljivo. Veniger in ...prikaži več Kršinar (Igor Kršinar, novinar Reporterja, op. av.) bosta morala to javno pojasniti, drugače pa pred sodiščem. Zaradi njune laži se je zgodilo to, kar se je zgodilo," je izjavil Karba.TOLE JE V ČLANKU...nekaterim je očitno dovolj da je v naslovu čutiti napad na JJ in že se udriha po vsem drugačemislečem.......Dajte IP-je poleg komentarjev.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.