Slovenija
125 ogledov

Kekec magistriral s pomočjo Wikipedije?

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NejaS 13:42 16.februar 2013.

    Sem levičarka in sem ZA to, da se odvzame titule VSEM, ki so jih pridobili nezakonito. Ne gre za napad na SDS kot tako, gre za napad na lažnivce in goljufivce vseh barv. Verjetno tega ne razumeš. Sicer pa se ...prikaži več malo zamisli nad svojim pravopisom, ki je žalitev za vse, ki to beremo, razglašaš se pa za domoljuba (ampak smetiš s svojo slovenščino). Če ti misliš, da je vsak, ki zahteva poštene politike rdečuh, sem z veseljem rdečuh. In problem je ravno v tem, da si "prava barva" lahko privošči vse - to je bil problem v železnih rdečih časih (mimogrede, koliko današnjih pravovernih nasprotnikov komunizma je bilo takrat aktivnih članov KP-ja? Ker ne jaz ne moji starši nismo bili) in je problem zdaj. Ampak čeprav se vam ne zdi prav za "rdečuhe", se vam zdi prav za "pravoverne". Kje je tu logika?

  • crvit 15:31 16.februar 2013.

    Darko roko na srce dosedaj je blo dokazano da so v SDS sami ponarejevalci in plagiatorji mogoče tud tvoj lider majer nima dokončane kake šole pa ne bit sedaj jezen jaz ne podpiram nobene stranke ne levih in ne desnih ...prikaži več ker so predolgo na oblasti vse skupaj je treba menjat mlade ambiciozne ljudi postavit v vlado in to je to.

  • Stolp 12:01 16.februar 2013.

    Da, da sedaj morajo režimski mediji z vsemi topovi po SDS.Ponarejena spričevala? Bagatela v primerjavi z milijardami, ki jih je nakradla tranzicijska levica. Afera Bratuškove je kar poniknila potiho...Meršol ni nič odstopil? Ovajanje svojih prijateljev in znncev je ...prikaži več zame še bolj nemoralno kot ponarejena diploma.Pa pri ta desnih? Nobenih milijard, nobenih ovajanj, zgolj ponarejena spričevala in diplome! Ali so res levi novinarji tako nesposobni ali pa se res kaj resnejšega ne da dokazati!

  • KOJAK 13:04 16.februar 2013.

    DESNI NIKOLI NISO KRIVI, že če naredijo parlamentarno preiskavo, jo naredijo tako, da že na začetku sebe zaščitijo:»Preiskava naj se osredotoči na časovno obdobje od 1. januarja 1992 do odreditve parlamentarne preiskave, razen za ugotavljanje politične odgovornosti nosilcev javnih ...prikaži več funkcij, ki naj se v primeru kreditov NLB in NKBM osredotoči na časovno obdobje od 1. januarja 1992 do 1. januarja 2005 ter od 1. januarja 2010 do odreditve parlamentarne preiskave,« piše v aktu o odreditvi parlamentarne preiskave,

  • tralala 11:35 16.februar 2013.

    Kakršen vodja stranke, takšni člani. In taki osebki odločajo o prihodnosti Slovenije? SRA-MO-TA!

  • KOJAK 11:45 16.februar 2013.

    Zaposlen na Slovenskih železnicah in član SDS... evo isto kot naš vrli Branko Marinić

  • Darko 12:25 16.februar 2013.

    A je Cviklu, ki je mimogrede iz gnezda rdeče zalege škodljive za Slovenijo že MAGISTERI, KI JE POPOLNI PLAGIAT že oduzeto. NI TOREJ KEKEC POJDI K KOMUNISTOM IN IMEL BOŠ MIR.MATR VAM BOLANO RDEČUHI POKVARJENI.

  • Darko 13:04 16.februar 2013.

    Aja dva pravita da cviklu se ne sme vzet magisterija četudi je plagiat

  • dragec 15:49 16.februar 2013.

    Jebo te Cvikl. Zdaj govorimo o kvazi magistru Kekecu iz SdS - najbolj naci stranke v zgodovini SLO.

  • dragec 15:50 16.februar 2013.

    Darkec spet imaš težave s psiho. Govorimo o SdS in njenim pokvarjenim poripadnikom.

  • Darko 16:28 16.februar 2013.

    a ti pa misliš da je kriv tale kekec za kompletno energetiko*dej treba je kekcu vzet diplomco in pika.

  • gec 17:04 16.februar 2013.

    darko,da ni to tvoj bratranec,a opica???

  • zcmr 18:57 16.februar 2013.

    Ce je pripadnik SDS je jasno da je ponarejevalec.To nas ne sme vec presenecat-od te stranke smo ze vsega najpodlega vajeni.

  • Veteran 22:26 16.februar 2013.

    Čim je SDS je tako plagiator, kakšna žalost še vedno delujejo strici iz ozadja - žal za našo prelepo deželo. Dajte pregledati tudi diplomska in magistrska dela naše brezmadežne levice posebno PS, ki v DZ in OS MOL samo dviguje ...prikaži več roke, saj itak ne razumejo nič!?

  • ghz891 00:27 17.februar 2013.

    Potem se pa malo angažiraj in najdi sam kak plagiat od njih, kdor prepisuje in piše neka taka "magistrska dela" si naziva ne zasluži, iz katerekoli stranke že je.

  • francek 07:02 17.februar 2013.

    S tem, ko pregledujejo diplome desnih hočejo prikazati, da samo desni goljufajo, levi niso nič bolšji problem je, ker levi ne bodo preiskovali levih.

  • murderone 10:00 17.februar 2013.

    Torej nič drugega kot ,da se bo "SDS" lahko preimenovala v stranko kitajčkov!Saj zaenkrat so oni še največji plagiatorji na svetu!?Ali pa tudi ne!???

  • varan 13:17 16.februar 2013.

    Dobro se opazujete.Dajte že enkrat možnost, da tisti, ki so se redno izobraževali pregledajo vse te veleumne izdelke za tituliranje.Vsak tak tip kot je Kekec (pravi priimek) odvzame dostojanstvo vsaj 10.000 ljudem in se iz njih celo norčuje ...prikaži več z "luzerji" brez "zdrave kmečke pameti"."Energetike" pa ocenite s trpečimi stanovalci v večstanovanjskih hišah, ki so jim kekci koruptivno vsilili delilnike toplote "v imenu pravičnosti".V Schladmingu niso slučajno predstavili zlato Tino kot tekmovalko iz Sierra Leone.Show in poulični mendžerji nimajo mej.

  • crvit 15:32 16.februar 2013.

    zaradi mene če mu vse vzamejo taki ljudje nimajo kaj iskat v vladi ki lažejo in si z nepoštenim načinom pridobijo izobrazbo

  • Darko 16:27 16.februar 2013.

    poglej model, ti psihiater na daljavo. Jaz sem zato, da se tudi Kekcu vzame tisto kar je enostavno prepisal đa če je tudi magisterij iz energetike.Me pa še vedno zanima kaj je s Cviklovim magisterijem, mar ne smem, ...prikaži več ker sem potem psiho:::::?papa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.