Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
21 ogledov

Klavdija Markež kot Alenka Bratušek? Ne.

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bozidar.Frelih 21:21 27.marec 2015.

    Dejte bit no resni. Tudi Bratuškova bi šla v Bruslju gladko skozi,če ne bi bilo komande za njen odstrel.

  • valerijakregar 22:16 27.marec 2015.

    navedite mi ime vsaj enega ministra v tej vladni burleski,ki ima IQ večji od številke svojih čevljev.ga ni.torej je primerna tudi ona.imate kar ste volili !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:30 28.marec 2015.

    pač ni podkovana na tem področju in ne ve kaj pričakovat zato tud rajš ne obljublja nebes na zemlji. podobno kot SMC na zadnjih volitvah. Zdej to se da izkoristt za slabo lahko pa za dobro. Za moje pojme to ...prikaži več še ne pomen da bo slaba ministrica ampak glede na slabe izkušnje z prejšnjimi ministri me ne bo presenetil če bo ona ista.

  • carli17 07:01 28.marec 2015.

    SMS stranka s samimi marmeladarji in tale naš Mirč predlava take samo ,d aje kvota zapolnjena in karavana gre naprej haaaaaaaaaaaaaaaahlapci pa kimamo haaaaaaaaaaaaa

  • macko 08:01 28.marec 2015.

    cerarjeva akademska nomenklatura je vse bolj intelektualno podkapitalizirana,in nič manj skorumpirana, kot vse ostale...

  • Ferluci 08:43 28.marec 2015.

    Ne seri. Tako butaste babe zlepa ne vidiš v Bruslju.

  • Bozidar.Frelih 08:57 28.marec 2015.

    A sem kaj rekel o njeni pameti? Očitno je večina ljudi tukaj funkcionalno nepismenih oz so v fazi "zanikanja" realnega stanja.

  • encijan 09:31 29.marec 2015.

    Res sem radoveden, kdo ima pri nas tako moč, da komandira evropski parlament?!?

  • Janez_53 14:28 01.april 2015.

    In ti še vedno verjameš v Božička in Miklavža! Nekateri pa smo zaslišanje spremljali v direktnem prenosu in smo na lastna ušesa slišali neumnosti in ponavljanja ter ob tem videli, kako so poslanci (ne naši, ampak tuji evropski poslanci!) zavijali ...prikaži več z očmi, ko so poslušali njene odgovore!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.