Svet
8301 ogledov

Kljub nižji inflaciji, cene v nebo, kumare trikrat dražje od lani

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 18:24 04.julij 2023.

    Ne pravijo zastonj: Dva Hrvata, četiri tata. Mislim pa, da se jim bo že naslednje leto maščevala lakomnost.

  • SlavkoKrizman 17:31 04.julij 2023.

    Za avtorja članka: kakšen tečaj slovenskega jezika bi ti prav prišel...tak recimo dolg približno 8 let...

  • Igxigx1 21:10 04.julij 2023.

    Nič "kljub nižji inflaciji". To JE inflacija. Ustasi so res lopovi in so navili cene ob prehodu na EUR, nekaj prispevajo slabši pogoji pridelave, ampak največ se imamo za zahvaliti Legarde in centralnobancni mafiji, ki je z norim tiskanjem denarja ...prikaži veča med korono tega popolnoma razvrednotila, in pa politično mafijo, ki je z zapiranjem gospodarstva med korono le-to popolnoma zjebala. Zato imamo zdaj cost-push in demand-side inflacijo. Vse s ciljem čim bolj zjebat folk in jim vse pobrat. Narest reveže

    • SlavkoKrizman 21:58 04.julij 2023.

      in kdo nas slovence sili, da gremo zapravljat na hrvaško???kaj nas brigajo njihove cene? in tvoji cost-whatever...imajo tudi slovensko besedo za to .....aja, ne zmoreš....

    • Igxigx1 22:03 04.julij 2023.

      Zmorem ampak krajsam zaradi omejenega števila znakov

    • Igxigx1 22:11 04.julij 2023.

      Cost-push =stroškovna inflacija, demand-pull = inflacija povpraševanja. Kot vidis, bi moral 2x uporabiti bededo "inflacija". Kajti povprasevalna inflacija ni termin. Vsaj mi ga na faksu nismo uporabljali. Kar se pa same inflacije tiče: če nisi sam razbral, se moja kritika ...prikaži več nanaša predvsem na ECB in politične "elite" ki so največji krivec za to, kar imamo

    • SlavkoKrizman 10:06 05.julij 2023.

      kar ste izvolili v zadnjih 30 letih, to imamo...vaša krivda

    • Igxigx1 10:15 05.julij 2023.

      V večini primerov sploh nisem volil. Poleg tega guvernerjev ECB ne volimo. Kot tudi ne politikov drugih držav. Norost med korono ni bila omejena na SLO. Je pa SLO politika med korono tulila v en rog z WHO in EU. ...prikaži več Še nekaj: ablast, ki je vladala med korono, ni bila izvoljena, ampak je oblast dobila s prevaro volivcev. Prevaranti iz te zgidbe so Desus in SMC. Oboji so zaradi te prevare šli v nepovrat. Upam da za vedno.

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 14:24 04.julij 2023.

    V Rovinju!!!!!,pojdite potem v Grčijo ,bo še več

    • timja 19:38 04.julij 2023.

      ne, pojdi na luštovo stojnico v prekmurje, kjer grapolo stane 12 ojrekov....to pa je ok a ne....pa sadje v sparu je glih podobno drago, sem za napol gnile češnje iz grčije dal skoraj 7 evrov

    • SlavkoKrizman 22:00 04.julij 2023.

      @timja: za napol gnile češnje si dal skoraj evrov? ja, a si imel pištolo na čelu, da si toliko plačal? Ali si pač plačal zato, ker si pri vrhu verige in si tako ceno lahko privoščiš? Ali je mogoče tretja ...prikaži veča varianta, ki se glasi: Sem plačanec in pišem kar mi drugi ukažejo...

    • SlavkoKrizman 22:00 04.julij 2023.

      skoraj 7*

    • Majazmaja 22:28 04.julij 2023.

      Pri nas na štantu na Primorskem so bile češnje 10 eur/kg, marelice 8 eur/kg. Zanima me, kdo to kupi.

    • timja 23:33 04.julij 2023.

      slavko kupil sem pol kile pakirane v plastiki in od zunaj se ne vidi kaj se vse najde po odprtju....se pač zaj.beš

    • timja 23:35 04.julij 2023.

      pa še nekaj slavko, da sva na jasnem, sem dovolj izobražen in star, da mi po nareku ni treba pisati!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.