Slovenija
44361 ogledov

Kmalu bomo prešli na zimski čas. Kdaj bomo prestavili uro?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:11 16.oktober 2023.

    A niso rekli da bo tega premikanja konec?

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:44 17.oktober 2023.

      Marsikaj rečejo s figo v žepu.Tudi za poplavljence so rekli takoj,pa še zmeraj ni nič,in tisti denar od donatorjev,fuzbal tekme,raznih dobrodelnih koncertov,vse je odšlo neznano kam,sami lažnivci in lopovi

  • pravičnik77 20:06 16.oktober 2023.

    a bo že konc tega sranja al kako. naj se politiki nehajo zajebavati z nami?

  • Avatar MS
    MS 09:55 17.oktober 2023.

    Ugledni zagrebški profesor fizike in matematike G.D. je posledice primikanja ure opisal tako: " Edini efekt te norosti z premikanjem ur je da sem pred premikom imel erekcijo ob jutarnjem britju v kopalnici, sedaj pa mi stoji v tramvaju ko ...prikaži več se peljem v službo!

  • pesnik51 10:48 17.oktober 2023.

    mi bomo prestavili kazalce .. ura ostane na steni

  • fuckZ24 08:59 17.oktober 2023.

    Zato da bo že ob 6h tema. Odkar človeštvo meri čas, je bilo v redu tako kot je bilo. Tole premikanje časa je ena večjih bedarij. Ko ima folk konc vsakodnevnih obveznosti (šiht, šola, whatever), je že tema. Kaj ima potem od dneva?

  • rafo 12:54 17.oktober 2023.

    Eu birikracija je nesposobna za urediti bilo katero stvar ,samo nakladanje ,sestanki in dnevnice v Bruslju ,pa seveda astronomske plače

  • Soloobveznababica 13:54 17.oktober 2023.

    Ze od nekdaj je bila tema ob 18.uri Pravilni nas cas je zimski,tega smo imeli tudi pred letom 2006 in je najbilj naraven. Vse ostalo je umetno in skoduje zdravju.pozimi je pac prej tema in se bolj pociva,poleti je pa ...prikaži več dan itak do 21.ure tudi ce be premikamo ure. Saj je treba tudi pocivati ce hoces delati. Eni bi radi,da bi bil dan do enajstih zvecer ali pa se dlje.Vecinoma taki,ki sploh ne delajo.Kdor pa dela,pa rabi pocitek in mir.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.