Slovenija
149 ogledov

Ko gre za človeka, ni dvoma, če je v avtu žival, se zaplete

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:50 25.julij 2015.

    Se povsem strinjam jasno. Da imamo zakone, kot jih imamo, je pač tako, ker jih sestavljajo politiki in pravniki, med temi pa je izjemno malo ljudi. Vendar pa zakon kaznuje zanemarjanje živali, mučenje, ... kar se lahko to vsekakor klasificira. ...prikaži več V takem primeru kot v primeru neodgovornih staršev, ki pustijo otroka noter, je vsekakor prijava po uradni dolžnosti na redu.

  • dimnikar 08:20 25.julij 2015.

    Ogabno, na kako primitivni stopnji smo šele, kar se tiče pravic živali. Saj ni čudno, ko še človeških pravic ne znamo urediti.

  • maresem 08:37 25.julij 2015.

    Za mene je življenje - življenje, pa naj bo človeško ali od živali, tako da je popolnoma jasno kako se odreagira. Zakonodajo pa so pisali brezčutni kreteni, kot večino ostalih zakonov, ki jih ta gnila država ima.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:05 25.julij 2015.

    Men sam to ni jasn kdo pri zdravi pameti pozab na živo bitje ki ga prevaža pa če je to pes, otrok al pa kako drugo živo bitje. Kako da pozab okna odprta pustit? Ni mi jasn.

  • mph 15:18 25.julij 2015.

    Pisce zakonov sredi te vročine zapret v avto za cel dan, tisti, ki preživijo, če sploh, sem prepričan, bi razumeli kakšno abominacijo od zakonov so spesnili. Vsekakor pa bi taka kazen po starem oko za oko, zob za zob, morala ...prikaži več doletet še vse storilce.

  • marabunta 10:21 25.julij 2015.

    dokler porabimo čas, da upoštevamo vsa ta birokratska pravila, je pes že zdavnaj na onem svetu.....pisce zakona zapret v razgret avto, potem pa naj napišejo zakon, me zanima kaj bi vseboval, verjetno bi se zelo razlikoval od zdajšnjega

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.