Slovenija
38 ogledov

Kobili naj bi poškodoval 28-letni Koprčan

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vrtnica 15:27 02.avgust 2013.

    Tega psihopata brez milosti kaznovati.

  • alojzr 15:34 02.avgust 2013.

    Da slišimo ime in priimek pošasti "28-letni Koprčan".

  • mph 16:09 02.avgust 2013.

    Mi je že jasno, v katero smer bo šla obramba .... ni pa kobile nič manj bolelo. Še dobro, da so preživele, čeprav bo ena imela trajne težave poročajo. Tukaj bi še dodal, da je skoraj 100% vseh znanih serijskih ...prikaži več morilcev mučilo že v otroštvu živali. Takšen ne spada med ljudi dokler enako 100% ne dokaže, da ni nevaren. Sicer naj ostane dosmrtno za ključi. Ah, ja, ... sem pozabil. Živimo v Sloveniji. Lako bi 100 konjev mučil in pokončal, pa bi dobil do 1 leta zapora. Vsaj v enem te blesave ameriške države prednjačijo od te naše blesave države in to je v SEŠTEVANJU kazni.

  • vrtnica 17:36 02.avgust 2013.

    Na žalost je najvišja kazen samo 1 leto......

  • saramara 19:36 02.avgust 2013.

    Joj, kaj bi naredila iz tega tipa, da mi pade v roke!!!! Bi si lahko samo zelel, da bi uporabila sekiro!!!! In spet, kazen, ki jo bo dobil bo en stos od vica, nic od nica, ker pri nas se ...prikaži več mucenje zivali ne steje za nekaj hudega.Zdaj pa prosim, naj kdo izbrska informacijo, KDO je ta POSAST in jo objavi po vseh elektronskih medijih in socialnih omrezjih! Mogoce clovek ne bo dobil hude kazni, bo pa drugace sankcioniran!!!

  • allstarr111 16:51 02.avgust 2013.

    BRAVO policija BRAVO škoda da samo na netm primeru, ampak vseeno sem vesel da ste ga dobli, zdaj naj še sodišče opravi delo kot treba in mu dosodi maximum, ker itak se bo pritožil in se bo malo znižalo.

  • Sonja53 17:09 02.avgust 2013.

    MORA BITI OBSOJEN DO NAJVEČJE MOŽNE KAZNI MUČENJA ŽIVALI!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.